تجربی coronavirus مواد مخدر remdesivir به توزیع می شود دوباره پس از توقف یک هفته پیش

سان فرانسیسکو – تجربی و اثبات نشده coronavirus درمان بسیار محبوب جدید درخواست برای استفاده از آن متوقف شد یک هفته پیش به دلیل “قاطع” تقاضا بار دیگر در دسترس برای پزشکان تحت گسترش دسترسی به برنامه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دارو remdesivir, “امیدوار کننده” 10 روز پیش هر چند هیچ داده ها در عین حال نشان می دهد که آیا آن را بی خطر و موثر در درمان COVID-19. آن را در اصل به عنوان یک درمان بالقوه برای ابولا و ماربورگ ویروس ها.

در شنبه Gilead Sciences مدیر عامل دانیل o’day اعلام کرد در نامه سرگشاده ای است که شرکت خود را یک بار دیگر ساخت remdesivir موجود در خارج از شش در حال انجام آزمایش های بالینی بررسی این که آیا آن موثر است به عنوان یک درمان برای COVID-19

توزیع مواد مخدر را تحت یک دولت-مصوب “گسترش دسترسی به” برنامه است.

هیچ اطلاعاتی از کسانی که در دادگاه است و هنوز در دسترس است که به پزشکان که آیا این دارو کمک می کند تا COVID-19 بيمار.

O’day گفت جلعاد مستقر در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا امیدوار بود که حداقل داده های اولیه در مورد اینکه آیا آن را با این نسخهها کار “در هفته های آینده.”

“ما در حال انجام این کار قبل از دانستن این که آیا این دارو بی خطر و موثر برای درمان COVID-19 به دلیل ضرورت از وضعیت” یک سخنگوی شرکت گفت: از طریق ایمیل.

Remdesivir تنها می تواند تجویز داخل وریدی تزریق بیش از این دوره از بین 30 و 120 دقیقه. این در دسترس است به عنوان یک قرص یا یک شات.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ مواد مخدر است که هرگز مورد تایید برای استفاده عمومی در یک کنفرانس خبری در مارس 19.

در آن زمان تنها بودن توزیع شده تحت “استفاده مهربان” قوانین نیاز به هر نرم افزار را به صورت جداگانه بررسی شود. به طور معمول چنین برنامه هایی این سایت متعلق به تعداد کمی از موارد.

بنابراین بسیاری از پزشکان خواست برای دسترسی به مواد مخدر که تقاضای ضعف شرکت. در مارس 22 جلعاد متوقف بررسی جدید فردی درخواست برای دسترسی اضطراری به remdesivir خارج از آزمایش های بالینی جز در زنان باردار و کودکان است.

این سیستم نمی تواند “پشتیبانی و پردازش قریب به اتفاق تعدادی از برنامه های ما را دیده اند با COVID-19,” o’day نوشت.

به منظور تسریع دسترسی این شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را آغاز کرده بود حال انتقال به یک سیستم با استفاده از “گسترش دسترسی به” برنامه است. این اجازه می دهد تا به بیمارستان و یا پزشک به درخواست اضطراری استفاده از remdesivir به صورت متعدد به شدت بیمار بیماران در یک زمان.

اولیه گسترش دسترسی به سایت های شامل دو در نیویورک در نیوجرسی و یکی در لوئیزیانا این شرکت گفت: با بیشتر انتظار می رود به آن اضافه شود.

زنان باردار و کودکان هنوز هم باید برای رفتن از طریق دلسوز استفاده از برنامه با توجه به اطلاعات بسیار محدود موجود در این دارو استفاده در آن جمعیت ، که اجازه خواهد داد که آن را به یک ارزیابی کامل از مزایا و خطرات و جمع آوری شده را دنبال کنید تا اطلاعات ایمنی.

علاوه بر این دو برنامه وجود دارد و شش در حال انجام آزمایش های بالینی از remdesivir به عنوان یک درمان برای COVID-19 بین المللی است.

دو آغاز شد و در چین در اوایل ماه فوریه یک برای بیماران مبتلا به بیماری شدید و یکی برای کسانی که با خفیف تا متوسط بیماری است. ایالات متحده موسسه ملی سلامت راه اندازی دادگاه در ماه فوریه به تست آن بر روی افراد بستری شده با مدارک و شواهد از درگيری ريه. موسسه ملی سلامت و تحقیقات پزشکی در فرانسه در رابطه با سازمان جهانی بهداشت, است, تست مواد مخدر.

جلعاد همچنین راه اندازی دو مطالعات خود را در این ماه یکی در بیماران با بیماری شدید و دیگر در بيماران با وزش بیماری است.

این شرکت تحت آتش سوزی هفته گذشته هنگامی که آن را خواسته و اعطا شد یتیم وضعیت دارو برای remdesivir. این وضعیت به معنای برای داروهای مورد استفاده برای بیماری های نادر و داروسازان معافیت های مالیاتی غذا و دارو, هزینه چشم پوشی و هفت پنجره سال قبل از شرکت های دیگر می توانید شروع به فروش نسخه های عمومی.

وجود دارد از جمله اعتراض علیه آنچه که بسیاری به نام احتکار که جلعاد ساخته نادر تصمیم به درخواست FDA به لغو وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>