لس آنجلس – سریع-با نزدیک شدن پایان از “خانواده مدرن” در حال غرق شدن است برای افرادی که تحسین ABC, کمدی, اعضای بازیگران گفت: آمریکا امروز در یک منحصر به فرد در مجموعه بازدید پنج شنبه.

بازیگران و نویسندگان و خدمه شنبه تجربه کرده یکی از نقاط عطف نهایی در راه به مارس 8, سری آخر: آخرین گروه اسکریپت خواندن – جدول جزئیات آن را به عنوان شناخته شده در کسب و کار – قبل از آنها شروع به تیراندازی نیم ساعت آخر از 11-فصل سری پنج-زمان امی برنده بهترین کمدی.

آنها خود را به اشتراک گذاشته احساسات پنج شنبه در تیراندازی استراحت بین صحنه ها از دو بخش آخر آن را نشان می دهد و در قسمت شمارش به یک رفیع 250.

“کمی واقعی می گوید:” جولی بوون که کلر Dunphy است به فیل (Ty Burrell) و مادر سه در حال حاضر رشد کودکان است. “من نمی خواهم جدول خوانده شده برای شروع با. من نفرت آنها را به عنوان یک نمایشی چیزی که آنها را به من بسیار مضطرب است. آن را مانند انجام یک بازی. و بنابراین من فکر کردم من نمی مراقبت که من می خواهم هیجان زده هنگامی که ما انجام شود.”

‘مدرن’ بلوغ: آریل زمستان و Sarah Hyland در حال رشد بر روی “خانواده مدرن’: عشق مردم به حمله به زنان

این کاملا روشن است که راه. “من شده بود گریه و گریه تا پایان,” او می گوید: تصدیق کرد که اشک خواهد بود جریان در هفته پایانی تولید است. “معلوم است من قصد ندارم به هر گونه کنترل بر احساسات من در طول این فرایند است.”

بون یکی از متعدد اعضای بازیگران به مناسبت جدول آخرین جزئیات در رسانه های اجتماعی منتقل خلق و خوی بصری با یک Instagram پست شامل یک عکس از زمان “خانواده مدرن” نویسنده و تهیه کننده Danny Zuker: “خانواده مدرن نهایی جدول خوانده شده است هدف قرار دادن @dannyzuker سخت است. نویسندگان ما واقعا قهرمانان نشان می دهد…”

Ed o’neill که نقش پدرسالار جی Pritchett, شوهر, گلوریا (Sofia Vergara) و پدر کلر و برادر میچل (Jesse Tyler Ferguson) از ازدواج اول خود را می گوید او بسیار خوشحال نهایی فیلمنامه این سریال است که ساخته شده توسط کریستوفر لوید و استیون Levitan.

اونیل, صحبت کردن قبل از عکسبرداری از یک صحنه در روز پنج شنبه آن را به نام “کامل تنها مقدار مناسبی از احساسات اما نه بیش از حد. آن بود بسیار خوب و بسیار خنده دار است.”

در طول این اسکریپت خواندن بازیگران نشسته رو به نویسندگان در یک جدول نشان داده شده در Vergara را Instagram پست زیر.

آن را به عنوان پیشرفت “من می توانید ببینید مردم احساسی” اونیل می گوید.” هنگامی که آن را به پایان رسید, من فقط ایستاد و شروع به کف نویسندگان. همه انجام آن بود و است که به طول انجامید برای پنج دقیقه.”

‘مدرن’ نقطه عطف: منحصر به فرد’, مدرن, خانواده,’ تصویری: با فیل بد حسادت اشکال نیش در 200 قسمت

Eric Stonestreet که به تصویر می کشد Mitchell, شوهر, مخفی, ارسال شده در یک ویدئو کوتاه از جدول-جزئیات اتاق با ردیابی Adkins ساخته شد’ “میخوای از دست این” بازی به عنوان موسیقی متن فیلم.

“جدول جزئیات نوع سختی فقط داشتن آن در واقع سحر در همه است که آن را بیش از” بارل می گوید انتظار احساسات بیشتر در روزهای آینده.

اما “من صادقانه احساس مانند احساس غالب نیست غم و اندوه است. این در واقع نوعی قریب به اتفاق قدردانی است که بسیاری از مردم احساس, احساسی,” او می گوید. “این فقط احساس واقعا ممنون داشته اند و تجربه کرده اند با این افراد درک چگونه نادر و خاص آن بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im