منحصر به فرد: در چهار ویرانگر هفته آمریکایی ها’ ترس از coronavirus را منفجر

یک ماه بعد آمریکایی ها نمایش coronavirus را دستخوش تغییر لرزه ای.

همه گیر و تاثیر آن بر زندگی روزمره خود و ارزیابی های خود را از خطرات آن شمار را منفجر جدید ایالات متحده آمریکا امروز/نظرسنجی ایپسوس می یابد, دلیل افزایش عدم اطمینان در مورد زمانی که فعالیت های معمول روزانه را به نظر می رسد امن دوباره.

تغییرات چشمگیر هستند اما تعجب آور نیست در پی چهار ویرانگر هفته است که در آن تقریبا همه آمریکایی ها دستور داده شده است به ماندن در خانه و کشور تلفات رسیده است یک رکورد جهانی.

تعداد که می گویند این ویروس به شمار بالایی تهدید به آنها را شخصا و به آمریکا دو برابر شده است.

“در ابتدا من فکر کردم ما قصد داریم برای انجام این کار; هر کس در خانه بماند برای چند هفته برای یک ماه و ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت می گوید:” برنت Charnigo, 39, کلیولند بود که در میان کسانی که مورد مطالعه. “در حال حاضر روشن است که نمی شود در این مورد. آن را به مدت طولانی.” چه مدت ؟ او مکث. “سال.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

او و همسرش از خانه کار کنید و سعی کنید برای توضیح به آنها 5-پسر ساله, بن, به همین دلیل او نمی تواند بازی با دوستان خود و یا بازدید از باغ وحش.

“من می توانم آن را به پایان سال” سامانتا Piotrowski, 27, از Jersey City, New Jersey, می گوید: در یکی دیگر از مصاحبه پیگیری. “من می توانم آن را ببینید بهتر است تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یافت.”

تقریبا همه دیده می شود زندگی خود را طرح میتوانست در یک راه یا دیگری: تاکید در مورد ایمنی از یک مادر که یک پرستار مراقبت از coronavirus بیماران. Barbecuing عید پاک دنده برای نوه پس از آن نیاز به آنها را رها کردن و ترک بدون در آغوش گرفتن. عزادار برای یکی از دوستان که رفته به آسایشگاه مراقبت اما نمی توان بازدید کرد. اگر وجود خواهد داشت هر شغل در دسترس زمانی که بحران به پایان رسیده است.

ایالات متحده آمریکا امروز و ایپسوس انجام یک نظرسنجی را در سراسر کشور مورد COVID-19 مارس 10-11 زمانی که همه گیر شد به دست آوردن بخار. در آن زمان سازمان بهداشت جهانی گزارش شده بود بیش از 100,000 coronavirus موارد در سراسر جهان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال محدود از ورود اتباع خارجی که به چین سفر در دو هفته گذشته. او اعلام اضطراری ملی چند روز بعد در مارس 13.

مارس نظرسنجی: آمریکایی ها بیشتر نگران در مورد امور مالی نسبت به سلامت خود را در میان شیوع کروناویروس

یک ماه بعد در آخرین پنج شنبه و جمعه همان نظرسنجی اندازه گیری چگونه تغییر نگرش عمومی به عنوان واقعیت بر روی زمین بدتر شده است. بیش از 95 ٪ از جمعیت ایالات متحده را تحت ایالت اقامت در خانه سفارشات و تعداد مرگ و میر در کشور را تصویب کرده است 21,000.

هر یک از آنلاین نظر سنجی نظرسنجی 1,005 بزرگسالان در سراسر کشور. اعتبار فاصله شبیه به یک حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 3.5 درصد است.

نظرسنجی پیدا تیز حس خطرات و به طور فزاینده ای غم انگیز ارزیابی چالش های پیش رو. اعتماد به فرمانداران به ارائه اطلاعات دقیق رشد دو رقم است.

“امریکا است که در محل های مختلف از آن است که یک ماه پیش می گوید:” صخره جوان جمهور ایپسوس. “در آن زمان ما دیده ایم آمریکایی ها را جمعی از مکث کرد کاهش در مصرف کننده اعتماد به نفس و افزایش سطح اضطراب. تغییرات ما دیده ایم در این نظرسنجی برجسته ما COVID-19 جهان است.”

اجماع: قفل کردن آن

توسط قاطع 3-1, 69%-21% آمریکایی ها تایید در سراسر کشور مستند تا آخر فروردین نیاز مردم را به ماندن در خانه به جز برای کار ضروری. ایده این است که حمایت اکثریت حزبی در سراسر خطوط 8 در 10 دموکرات و 62 درصد از جمهوری خواهان.

در پیگیری تلفن, مصاحبه, کسانی که در نظر سنجی ابراز نگرانی بیشتر در مورد خطرات بهداشتی از بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی نسبت به خطرات اقتصادی از نگه داشتن آن بسته شده و برای بیش از حد طولانی است.

“من ترجیح می دهم باید فوق العاده محتاط بود بسیار آگاه در مورد عود که ممکن است به آتش سوزی اثر می گوید:” جیمی راموس, 41, سن آنتونیو بود که دوره نقاهت بعد از آسیب و شروع به نگاه برای کار هنگامی که همه گیر رسید. “در جامعه محلی ما نمی رسید فلات نشده است. حداقل ما باید موارد مثبت آمده راه را به پایین می شود و بسیار نادر برای حفظ نوعی از ظاهر نرمال.”

او اذعان دارد که مصرف آن را آهسته می تواند پیچیده و تلاش های خود را به زمین ،

“قبل وجود دارد مقدار زیادی از دهانه,” او می گوید. “در حال حاضر مردم در حال گذاشته شدن راست و چپ و مرکز.” نزدیک به نیمی از کسانی که شاغل هستند, 46%, نگران هستند که ممکن است آنها را گذاشته و یا furloughed از شغل خود.

قوی وجود دارد اشتها برای اقدام دولت. در یک لیست از 10 بالقوه مراحل آمریکایی تایید و نه از آنها گاهی اوقات توسط 2-1. پشتیبانی برای تمام هشت طرح که شامل زودتر بررسی, گاهی اوقات بیش از دو برابر.

92 ٪ به 4 ٪ — به اتفاق آرا – آمریکایی ها می خواهند دولت فدرال را COVID-19 آزمون به طور گسترده ای در دسترس است. حدود 8 در 10 پشتیبانی در مراحل شدید در مهاجرت: تحمیل اجباری قرنطينه برای افرادی که سفر به هر کشور دیگر و به طور موقت توقف مهاجرت از تمام کشورهای دیگر. هفت در 10 می خواهید به زمین تمام پروازهای بین المللی. تقریبا نیمی از 49%-34% می خواهید به زمین تمام پروازهای داخلی.

بیش از 8 در 10 پشتیبانی گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به طوری که بیشتر کارگران خواهد بود واجد شرایط. شش در 10 پشتیبانی موقت کمک مالی برای خطوط هوایی و سایر صنایع.

یکی پیشنهاد می کند تقسیم این کشور و در امتداد خطوط حزبی. کسانی که در نظر سنجی تقسیم وقتی پرسید که آیا دولت باید با ارائه موقت کمک مالی برای مهاجران مستند نشده که نمی توانند کار کنند به دلیل اخراج و یا بیماری: 40 درصد به نفع 42 درصد برابر با 18% “نمی دانم.” شصت و هشت درصد از جمهوری خواهان در مخالفت با ایده 58 درصد از دموکرات ها از آن پشتیبانی می کند.

تنها مجازی آغوش برای گلوریا

وجود دارد نوظهور وحدت ملی در خطر است که COVID-19 شمار است. در این فضا از یک ماه کسانی که این ویروس را به عنوان یک تهدید برای ایالات متحده بیش از دو برابر افزایش به 71 درصد از 34٪. حس یک تهدید برای اقتصاد جهانی (به 76 درصد از 47 درصد) و برای بازار سهام (به 68% از 47 درصد) نیز مشخصی.

ارزیابی که coronavirus به شمار بالایی تهدید به “شما شخصا” نزدیک به دو برابر و به 29 درصد از 15 درصد در ماه مارس است. بیش از 6 در 10 نگران هستند که خود را به بیمارستان نمی خواهد که منابع مورد نیاز برای درمان بیماران آلوده.

“من فقط رفتن را هنگامی که آن را کاملا لازم و شروع کردم به پوشیدن ماسک و وقتی که من از رفتن می گوید:” کتی Wilson, 52, یک هنرمند از تمپا, فلوریدا بود که در میان کسانی که مورد مطالعه. ویلسون می گوید: یک گروه از دوستان که گره پتو و کلاه برای موسسات خیریه تا به حال برای جلوگیری از جمع آوری هر هفته در کتابخانه; آنها از خانه های خود. چه دردناک تر این است: از آنجا که این بیماری همه گیر را آغاز کرد, رهبر گروه شناخته شده به عنوان گلوریا دیوانه Crafters شده مبتلا به سرطان ترمینال نقل مکان کرد و به آسایشگاه مراقبت.

“هیچ یک از ما می توانید ببینید او و یا هر چیزی مانند این که” ویلسون می گوید. “ما به او و خواسته او Facebook صفحه و مجازی آغوش.”

زندگی تغییر کرده است برای بسیاری از آمریکایی ها. سه نفر از چهار گزارش شستن دست های خود را اغلب به عنوان بهداشت عمومی سازمان ملل و بیش از نیمی از پوشیدن ماسک صورت و/یا دستکش ، بیش از دو سوم متوقف شد و حضور در رویدادهای اجتماعی. بیش از یک سوم متوقف شد و حضور در مراسم مذهبی.

آن را در حالی که قبل از آمریکایی ها احساس امنیت از سرگیری کارهای روزمره نظرسنجی ها یافت می شود. که می تواند یک نشانه نگران کننده برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی پس از بحران بهداشت و درمان فروکش. تنها یک سوم از کسانی که در نظر سنجی که لغو یک سفر شخصی خواهد راحت احساس می کنید در نظر گرفتن یک در سه ماه آینده. تقریبا نیمی از کسانی که متوقف شد و حضور در رویدادهای اجتماعی خواهد راحت احساس می کنید از سرگیری آنها در آن زمان است.

لایحه Sei, 74 بازنشسته شهرداری اوراق قرضه معامله گر از حومه منچستر میسوری مطمئن نیست که بیشتر سنت لوئیس افتخار پرواز از سر گرفته خواهد شد حمایت تمام هزینه های پرداخت شده سفر به پیری جانبازان به بازدید از یادبود جنگ جهانی دوم در واشنگتن است. او و همسرش روزی داوطلب برای سازمان های غیر انتفاعی و آنها قادر به گرفتن یک گروه در اوایل ماه مارس. سفر برنامه ریزی شده برای ماه مه و دو در ماه ژوئن برای اولین بار موکول پس از آن به تعویق افتاد.

“ما نمی خواهیم به آنها یکی دیگر از تاریخ” در مورد آن نظر می رسد آنها به تاخیر می افتد و دوباره او می گوید. شمارش معکوس ساعت در گروه وب سایت را نشان می دهد سفر بعدی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 21 – آنها امیدواریم.

“ما مشتاقانه در انتظار پایان این می گوید:” Sei بود که در میان کسانی که برای شرکت در نظرسنجی. یکشنبه, او و همسرش دنده کبابی و پوره سیب زمینی برای شام عید پاک دختر خود را شوهر او و فرزندان نوجوان را داشته باشد. اما آنها تا به حال به رها کردن مواد غذایی در ایوان خانه خود را بدون خطر تماس فیزیکی.

“ما می توانیم موج از ماشین,” او گفت:.

برای فرمانداران, تقویت اعتماد

منابع مورد اعتماد ترین برای اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر در ادامه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری قابل اعتماد 80 درصد و سازمان بهداشت جهانی مورد اعتماد توسط 70 ٪ است. در طی ماه گذشته اعتماد افزایش یافته است کمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تا 6 امتیاز به 44% معاون رئیس جمهور پنس تا 7 امتیاز به 46 درصد و کنگره آمریکا تا 6 امتیاز به 41 درصد. اعتماد به اخبار رسانه ها افزایش یافته است و 9 امتیاز به 48 درصد.

گلف handshakes و یک Mar-a-لاگو خط conga: هفته برجسته تهمت عدم COVID-19 تمرکز

واقعیت را بررسی کنید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل سازمان جهانی بهداشت

بزرگترین تغییر شده است افزایش قابل توجهی در اعتماد به فرمانداران. آنها باید گرفته شود در تصمیم گیری زمانی که به سفارش ایالت خاموش شدن ناگهانی و در تلاش برای به دست آوردن محافظ پزشکی دنده و هواکش. برخی از اند livestreaming روزانه جلسات به ارائه به روز رسانی به شهروندان است.

شصت و نه درصد از افراد مورد مطالعه بیان اعتماد خود فرمانداران افزایش 16 امتیاز از مارس. این دیدگاه توسط tasnim: 65 درصد از جمهوری خواهان 81 درصد از دموکرات ها و 55 درصد از مستقل.

فرمانداران به عنوان یک گروه هستند بسیار بیشتر قابل اعتماد تر از رئیس جمهور توسط 25 درصد تفاوت است که می تواند قابل توجه است که اگر یک برخورد بین statehouses و کاخ سفید در مورد زمانی که بخش هایی از این کشور می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به ‘بازگشایی’ ملت اما فرمانداران تصمیم خواهد گرفت که به سهولت coronavirus مستند

“قابل اعتماد ترین منبع من تکیه می کنند من است, شهردار, شهردار (Ron) Nirenberg و فرماندار Gov. (گرگ) ابوت” راموس می گوید. “من می توانم به آنها نگاه کنید و خود را می گویند کلمه ای است که تقریبا طلا تا آنجا که به چه نوع پزشکی خرید اینترنتی ما ممکن است چه نوع از چشم انداز.”

سن آنتونیو ساکن است و کمتر ایمان در واشنگتن مقامات از هر دو طرف. او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 است اما می گوید رئیس جمهور “شده است بازی سریع و سست” با حقیقت است. “آن را به نظر می رسد به من از گرفتن بروید که او را بی اهمیت جلوه دادن این” او می گوید.

اعتماد به رئیس جمهور برای ارائه اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس قابل پیش بینی گرایش به حزبی. هشتاد درصد از جمهوری خواهان اعتماد او را به ارائه اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر; فقط 14 درصد از دموکرات ها به توافق برسند.

ویلسون از تمپا یک دموکرات تماس مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس “احمقها” را برای عدم ارائه قوی تر و زودتر رهبری در پاسخ به شیوع کروناویروس و او اضافه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantos به لیست خود. “تصمیم خود را به صبر کنید تا زمانی که پس از رخصتی بهار به سواحل یکی از احمقانه چیزهایی که من می دانم کسی انجام,” او می گوید.

الن Covarrubias, 69, یک جمهوریخواه از لس آنجلس می گوید: انتقاد از تهمت ناعادلانه است. “ما آماده برای چیزی شبیه به این, و او تا به حال به ملت ما آماده است,” او می گوید. “من به او اعتماد و توکل می کنم ما فرماندار و شهردار ما,” دموکرات گاوین Newsom و اریک Garcetti.

“این طولانی و سخت” Covarrubias می گوید اما او تا به حل و فصل را به یک روال جدید. “من رفتن به فروشگاه در 7 صبح برای ‘ارشد زمان,’ و من در اجرا وجود دارد و گرفتن آنچه که من باید برای پنج روز آینده و رفتن به خانه” بلافاصله از بین بردن کفش و شستن دست او. او به نظر می رسد به جلو به زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت اما “من می دانم که ما باید محتاط باشد.”

او دریافت اخبار خوب جمعه: او مادر در قانون است که تشخیص داده شده بود با COVID-19 بود پاک شده بود توسط دکتر. او تا به حال بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>