منحصر به فرد: Airbnb گسترش تعهد به مبارزه با قاچاق انسان در میان صنعت مهمان نوازی مبارزات

Airbnb در حال گسترش است تعهد خود را برای مبارزه با قاچاق انسان با ضد قاچاق غیر انتفاعی ستاره قطبی به عنوان صنعت مهمان نوازی چهره یک سری از پرونده های حقوقی این ادعا آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از جرم و جنایت.

این کار فشار: نزدیک به 25 میلیون نفر در سراسر جهان قربانیان قاچاق انسان با توجه به ستاره قطبی. قاچاق انسان می تواند شامل همه چیز از استثمار جنسی به کار اجباری.

383 ایالات متحده قاچاق جنسی موارد که ذکر شده که در آن یک تجاری عمل جنسی صورت گرفت 81.5 درصد در یک هتل با توجه به یک سال 2018 مطالعه از Fairfax, ویرجینیا مبتنی بر قاچاق انسان موسسه.

Airbnb نیز دیده می شود انواع مختلفی از قاچاق جنسی جنایات در اجاره: یک فراری دختر نوجوان وادار به اعمال جنسی; 29 ساله دستگیر و پس از یک دختر زیر سن قانونی در یافت اجاره در یوتا; و اتهام افزایش موارد در تورنتو است.

رئیس مشکل در مقابله با قاچاق انسان است که در آن داده های فقیر میشه. “آنچه ما می دانیم درباره احتمال بسیار نوک کوه یخ در همه اشکال قاچاق” کارن بنیامین رئیس افسر ارتباطات در ستاره قطبی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. ستاره قطبی عمل ملی ایالات متحده آمریکا, قاچاق انسان, تدریس خصوصی در خانه برای بیش از یک دهه و مشغول به کار در حدود 11,000 موارد قاچاق انسان در سال 2018 است.

Airbnb جدید طرح گسترش کار آغاز شده است که در سال 2018 زمانی که این شرکت مشغول به کار با ستاره قطبی برای ایجاد یک برنامه درسی آموزش برای Airbnb ایمنی عوامل و مدیران بحران در سراسر جهان است. این کارکنان در رسیدگی به نگرانی های ایمنی در مورد رزرو — آیا قاچاق اتهامات و یا سلاح نگرانی آنها آموزش دیده برای مقابله با شرایط حساس. این 2018 تلاش شامل آموزش بر روی همه چیز از لکه بینی نشانه هایی از بهره برداری به نحوه رابطه با اجرای قانون کار.

چه چیزی جدید برای Airbnb را 2020 ضد قاچاق برنامه ریزی ؟

در فرد میزبان آموزش. هدف این است که به جامعه ميزبان شناسایی سیگنال و یا باعث در طبیعت و سبک رزرو به علاوه ارائه مراحل اقدام برای گزارش بالقوه قاچاق. این آموزش انتظار می رود برای شروع در سن فرانسیسکو و واشنگتن در نیمه دوم این سال است.

میزبان مجازی آموزش. این آموزش انتظار می رود که شبیه به فرد میزبان دوره های آموزشی. نه آموزش لازم است اما Airbnb در حال آمدن است تا با انگیزه برای تشویق میزبان به شرکت در سراسر جهان است.

Airbnb آموزش کارکنان. این شرکت حصول اطمینان و اعتماد مشتری تیم پشتیبانی آموزش دیده در قاچاق انسان نشانه به عنوان بخشی از کارکنان onboarding و در حال گسترش است تعداد تیم های که دریافت آموزش است.

Airbnb نیز کار می کند با مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان و از اعضای موسس به همراه چند بزرگ و زنجیره های هتل های جهان, سفر و گردشگری, شورای جهانی نیروی کار برای جلوگیری و مبارزه با قاچاق انسان.

اما Airbnb است که بدون آن منتقدان anddoesn را هماهنگ با ECPAT بین المللی, یک سازمان با هدف پایان دادن به قاچاق جنسی کودکان.

“ما در تراز وسط قرار دارد با ECPAT ماموریت و در حال بررسی راه هایی است که ما احتمالا می تواند تبدیل به بیشتر درگیر” Airbnb سخنگوی بن Breit گفت.

چرا Airbnb انجام این کار ؟

در حالی که نه به طور کامل گوشت از Airbnb و ستاره قطبی’ آموزش جدید با هدف ارائه عمیقتر و دقیقتر درک درستی از قاچاق انسان فراتر از فقط دیدن نشانه ها.

“هنگامی که شما نمی دانید که به دنبال چیزهایی که شما ممکن است آن را از دست” مارگارت Richardson, Airbnb, معاون رئیس جمهور از اعتماد و ضد قاچاق کارشناس گفت.

اگر Airbnb میزبان و کارکنان کار به درک چگونگی قاچاق آثار — مانند مردم چگونه استخدام میشوند و چگونه قاچاقچیان با استفاده از سیستمهای مالی — آنها را در موقعیت بسیار بهتری برای ارائه مردمی در آن شرایط با حمایت از بنیامین گفت.

یکی از مهمترین عناصر نابکار به قاچاق انسان ریچاردسون گفت که قاچاقچیان تغییر راه کار می کنند تا الگوهای جدید خواهد بود و تحت نظارت و آموزش به روز درآمده است. میزبان و کارکنان انجام خواهد شد این نظارت است.

قاچاق انسان دعاوی کوه در برابر صنعت مهمان نوازی

ریچاردسون گفت: Airbnb در تلاش است تا مطمئن شوید که آن را یادگیری از درس های گسترده تر در صنعت مهمان نوازی.

وکلای مدافع قربانیان قاچاق انسان می خواستم یک قاضی فدرال برای نظارت بر چندین پرونده های حقوقی وی از سوی مامورین که عمده زنجیره های هتل نادیده گرفته اند قاچاق انسان در نظر گرفتن محل خود به محل آسوشیتد پرس در گزارش ماه دسامبر است.

وکلای خواسته فدرال پنل برای تحکیم حداقل 21 چنین دعاوی در انتظار در 11 ایالت به یک مورد در دادگاه فدرال در کلمبوس اوهایو با این استدلال که شامل دعاوی اساسی همان اتهامات.

شرکت های به نام در دعاوی از جمله انتخاب هتل بین المللی, Inc., بین قاره هتل ها سپاه., و Wyndham هتل ها و استراحتگاه کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه به آسوشیتد پرس اما گفت: همه آنها را به موضوع قاچاق انسان به طور جدی و انجام همه چیز آنها می توانند به منع آن. که شامل آموزش کارکنان هتل در, راه هایی برای شناسایی قاچاق.

حدود 1500 نفر از قربانیان قاچاق انسان را حفظ کرده اند وکلا در دعاوی مختلف و به عنوان بسیاری از 7,000 انتظار می رود در طول زمان گفت: پل Pennock وکیل مستقر در نیویورک شرکت Weitz & Luxenberg است که منجر به تلاش برای تحکیم پرونده های حقوقی.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Weitz & Luxenberg برای به روز رسانی.

واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر 22 Naples, Florida, منطقه, هتل ها و متل در راستای این تلاش ملی برای برگزاری هتل های پاسخگو برای نادیده گرفتن قاچاق جنسی, فعالیت, به گفته یک کارشناس از قاچاق انسان موسسه در ویرجینیا. این گزارش توسط ناپل اخبار روزانه است که بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

کمک: آسوشیتد پرس; جیک آلن ناپل اخبار روزانه

رفتن عمیق تر در پرونده های حقوقی: دعاوی اقامه هتل های زنجیره ای نادیده گرفته قاچاق انسان

مهم: هتل میامی رانندگان تحت قاچاق جنسی آموزش آگاهی به عنوان سوپر باول نزدیک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>