موریستاون نیوجرسی – برای بیش از یک ساعت بازنشسته ژنرال جان کلی اجتناب فیل در اتاق با تمرکز بر “حکومت در مقابل سیاست” موضوع وعده داده شده خود را در طول صحبت کردن ظاهر چهارشنبه در مایو مرکز هنرهای نمایشی.

اما پس از اعتراف او درگیر شدند و در مورد مسائل مختلف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول اصطلاح پر سر و صدا خود را به عنوان رئیس ستاد کلی در نهایت خطاب تکرار سوال از مخاطبان در مورد مشکلات او مواجه می شوند در بال غربی.

“من نا امید خودم را برای خروج از, اما آن را یک قاتل منظور من هیچ شوخی” کلی گفت: در مورد خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به عنوان وزیر امنیت داخلی قبل از تعویض Reince Priebus به عنوان کامپیوتری کاخ سفید در ماه ژوئن 2017.

مانند بسیاری از key West Wing کارکنان, اما, Kelly در نهایت به سمت چپ و موقعیت خود را در پایان سال 2018 در میان گزارش او افتاده بود از نفع با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در Morristown کلی صحبت کرد و برای 45 دقیقه به عنوان یک سخنران برجسته در جلب دانشگاه فروم سری سخنرانی و پس از 30 دقیقه مخاطب Q&A.

حقوق برابر متمم: خانه برای رای دادن به اجازه تصویب حقوق برابر متمم برای زنان

کلی شناسایی چند مورد مسائل کلیدی که در آن او درگیر شدند و با مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله مهاجرت مسلمانان به بان کی مون و رئیس جمهور تکرار خصوصیات رسانه ها به عنوان “دشمن دولت است.”

“رسانه ها در نظر من, و من احساس می کنم به شدت در مورد این است که نه دشمن مردم,” او گفت:. “ما نیاز به یک رسانه آزاد. که گفت: شما باید مراقب باشید در مورد آنچه شما در حال مشاهده و خواندن به این دلیل که رسانه های گرفته شده طرف. بنابراین اگر شما تنها سازمان دیده بان فاکس نیوز, به دلیل آن را تقویت آنچه شما باور شما آگاهانه شهروند.”

خواندن هستهای با استیضاح یادداشت: 7 سناتور’ یادداشت های دست نویس ارائه یک نمایش جدید از رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه

کلی نیز در دفاع از سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman شورای امنیت ملی aide که شهادت در مجلس استیضاح پرس و جو به این اتهام که تهمت استفاده از کمک نظامی به فشار اوکراین به باز کردن تحقیقات برای سیاسی خود بهره مند شوند. Vindman شد اخراج از شورای امنیت ملی پست روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه توسط سنا در دو مقاله از استیضاح ناشی از پرس و جو.

رئیس جمهور سابق رئیس ستاد گفت: Vindman “دقیقا آنچه ما یاد می دهد آنها را به انجام از گهواره تا گور” با گزارش نگرانی های خود را در مورد یک تماس تلفنی بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky اقیانوس اطلس گزارش شده است.

“ما آنها را آموزش” آیا به دنبال یک غیر قانونی سفارش. و اگر شما تا به حال توجه شما را بالا می برد و آن را به هر کس می دهد آن را به شما که این غیر قانونی است و پس از آن رئیس خود بگویید,'” کلی گفت: با توجه به اطلس.

“من معتقدم که جان بولتون’: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد جان کلی پشت بولتون در اوکراین اختلاف

جلسۀ پرسش و پاسخ شامل تمدید رویارویی در مورد جدا کردن خانواده های مهاجر در ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی با Karol رویز یک وکیل و شرکت رئیس جمهور از باد از روح, Morristown, غیر انتفاعی مهاجر مرکز منابع.

دیگر باد روح اعضای پیوست و چندین گروه دیگر در خارج از تئاتر در اعتراض به کلی ظاهر از جمله دانشجویان الهیات از درو دانشگاه کلامی مدرسه.

داخل کلی بود دو بار قطع شده توسط معترضان که ایستاد و فریاد زد: “هی کلی جدا از خانواده غیر انسانی است.” هر دو حذف شدند امنیتی.

ایمیل: wwesthoven@dailyrecord.com توییتر: @wwesthoven

بیشتر: نیکی هیلی می گوید: او رد تلاش های Tillerson کلی برای خنثی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su