Ex-Astros مدیر A. J. Hinch در سطل زباله می کوبیدن: “من آن را شنیده’

به روز شده

سابق Astros مدیر A. J. Hinch اذعان کرد او شنیده کوبیدن از سطل زباله در ستاره شرق در طول سال 2017 فصل اما چیزی برای متوقف کردن تیم خود را از سرقت الکترونیکی ،

“من آرزو می کنم من می خواهم که. من واقعا نمی,” Hinch گفت: در گزیده ای از مصاحبه با MLB Network منتشر شد جمعه صبح. “من فکر می کنم که یک سوال بزرگ من قصد دارم به روند بیش از آنچه که در حال حاضر یک فصل طولانی و تعلیق. این چیزی است که من همچنان به فکر می کنم قطعا از طریق بررسی و هنگامی که شما را به آشکارا در مورد آن صحبت کنید.”

جروم جزایر: A. J. Hinch whiffs وقتی که می آید به دفاع از Astros’ title

مصاحبه کامل با Hinch خواهد شد جمعه در 5 p. m. CT در MLB Network. در گزیده ای منتشر شده در پنج شنبه شب Hinch گفت: تماشاچیان را به “نتیجه گیری های خود را” هنگام بررسی این که آیا هوستون 2017 جهان سری عنوان آلوده است.

Astros صاحب جیم جرثقیل اخراج Hinch و مدیر کل جف Luhnow در Jan. 13 برای خود ناکافی پاسخ به ثبت نام-سرقت طرح — یک بازیکن محور عملیات با کمک از سابق نیمکت مربی الکس کورا.

رمز گشایی نشانه های درگیر تماشای یک غذای زنده از بازی چیدن نشانه ها و رله آنها را با کوبیدن یک سطل زباله می تواند در یک راهرو منتهی به محل باشگاه وانجمن.

“من آن را شنیده. من شنیده ام آن را” Hinch گفت: از کوبیدن. “من فکر نمی کنم من واقعا فرآوری آن حق دور — شما از شنیدن بسیاری از چیزهای — اما من آن را شنیده است.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: چگونه یک Astros فن جدولها 8,274 زمین و پیدا 1,143 قبل از کوبیدن برای تلفن های موبایل

Hinch نمی تدبیر این طرح و نه او تایید آن. که او هیچ چیزی برای متوقف کردن آن را به خود جلب کرد جرثقیل خشم و هزینه Hinch کار خود را.

“من آرزو می کنم من می خواهم که انجام می شود بیشتر” Hinch گفت. “حق راست است, اشتباه, اشتباه است و ما در اشتباه بودند.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر