همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سمی asp کرم در هوستون

به عنوان Houstonians جستجو برای راه های قرنطینه خستگی و سرمایه گذاری در خارج برای برخی از تازه هوا در اطراف خانه ها و پارک های محلی و آنها ممکن است در سراسر یک بازی دوستانه به دنبال مخلوق شناخته شده به عنوان asp کاترپیلار.

تگزاس جنوبی جامه فلانل یا پشمی بید Megalopyge opercularis, همچنین شناخته شده به عنوان یک asp کاترپیلار مشترک در سایه درختان و بوته زار و مناطق پوشیده شده از درخت واقع در اطراف خانه ها و مدارس و پارک ها با توجه به تگزاس A&M Agrilife فرمت سایت.

یادآوری به هوستون: Coronavirus متوقف نخواهد شد تمساح و مار فصل

کرم’ به ظاهر فازی و نرم به دنبال ظاهر می سازد آنها را به درخواست تجدید نظر به کودکان و ادراک و فهم بزرگسالان است. اما هر کسی که می آید در سراسر این موجودات هشدار داده است به دور ماندن چون یک تماس می تواند باعث درد شدید و حتی ممکن است منجر به اورژانس مراجعه کنید.

اواخر بهار و تابستان ماه سیگنال زمانی که بالغ asps ظهور به تخم بر روی درختان و به شدت مناطق پوشیده شده از درخت. یک اینچ طولانی اشک مشترک اشکالات طیف وسیعی از رنگ بژ و قهوهای مایل به زرد و خاکستری و نارنجی پوشانده شده و در طولانی مانند مو تیغ که شبیه خز.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هوستون مدارس در صورت مشکل فن آوری در طول اقامت در خانه سفارش

پس از دست زدن به این اشکالات قوی برآمدگی انتشار یک سم است که می تواند خفیف تا شدید واکنش های آلرژیک است که شامل تورم و بیحس کننده و سوزش. کودکان به ویژه مستعد ابتلا به درد شدید ناشی از asps.

“من نفرت را به دیدن کودکان است که نیش زده توسط این کرم ها” Mikal شمسی از آفت پلیس قبلا گفته Chron.com. “آنها در حال برخورد با درد است که یک فرد بالغ رشد گریه.”

در عرض پنج دقیقه از تماس با asp خفقان شدید درد می تواند به توسعه و گاهی اوقات منجر به درد در زیر بغل منطقه خون-لکه های رنگی در محل نیش, سردرد, تهوع, استفراغ, شوک یا تنفسی استرس با توجه به A&M وب سایت. صفحه اصلی درمان شامل قرار دادن و پاره کردن نوار چسب بیش از نیش برای حذف برآمدگی سپس با استفاده از بسته های یخ. درد نباید باقی بماند بیش از یک ساعت یا بیشتر در هر یک&M.

اگر یک واکنش آلرژیک توسعه و بدتر کارشناسان توصیه مراجعه به یک دکتر بلافاصله.

ساکنان که بازدید از پارک های محلی و یا صرف زمان در کارگاههای خود در طول رمان coronavirus همه گیر باید مراقب باشند از این اشکالات برای جلوگیری از هر گونه نیاز به بازدید اتاق اورژانس که در حال حاضر بیمارستان های محلی در حال مواجهه با موج عظیمی در COVID-19 بيمار.

“مشاهده از راه دور,” شمسی گفت. “اگر شما کودکان وجود دارد نشان می دهد آنها چه به نگاه کردن.”

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>