همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد تگزاسی’ بازیکنان جدید

منتشر شده

تگزاسی ها را نگاه کمی متفاوت در این فصل. در جرم طرفداران نمی بینم یکی از بهترین بازی رسیور با DeAndre هاپکینز حمل به آریزونا و کارلوس هاید و خود را 1,000 عجله متری نیز رهبری را درب.

مربی و مدیر کل لایحه اوبراین آورده جایگزین, اما آن را در حالی که برای تگزاسی علاقه مندان به دریافت بیش از آن کنجکاو هاپکینز حرکت می کند.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: جان مکلین و Aaron Wilson آخرین NFL mock draft

هنوز هم آن زمان به نگاه به جلو. تگزاسی ها جایگزین خواهد شد هاید با دیوید جانسون بود که کلید بازگشت در هاپکینز تجارت است. هاپکینز نمی قادر خواهد بود به جا شود اما تگزاسی را جایگزین برخی از تولید خود را با عامل رایگان signee Randall Cobb که یک نوع کاملا متفاوت از گیرنده نسبت هاپکینز.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: تگزاسی اضافه کردن تقویت در خط دفاعی

فقط این هفته تگزاسی همچنین تلاش برای قرار دادن یک مرهم در خط دفاعی است که صدمه دیده بود توسط D. J. خواننده ترک به عنوان یک عامل آزاد است. آنها سعی خواهد کرد به پر کردن حداقل بخشی از آن سوراخ سابق عقاب دفاعی در مقابله با تیم Jernigan. تگزاسی ها نیز باید یک نیاز در پایان پشت دفاع که آنها را پر کرده اند با برخی از بازیکنان که می تواند حداقل ارائه برخی از عمق دفاعی backfield.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اضافات تگزاسی ها ساخته شده اند را به فهرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>