آستروس معرفی خواهد شد گرد و خاکی بیکر به عنوان مدیر جدید پنج شنبه بعد از ظهر و سپس او را به کار آشنا شدن با تیم جدید خود را قبل از زمستان های آموزشی آغاز می شود در چند هفته.

دیوید بارون در تگزاس ورزشی ملت ایران: در MLB محافل گرد و خاکی بیکر خوبی در نظر گرفته گیره

اگر Astros بازیکنان می خواهند به انجام تحقیقات خود را بر روی جدید خود را کاپیتان وجود دارد مقدار زیادی از زمین را پوشش دهد به عنوان او صرف 47 از 70 سال در بیس بال حرفه ای یا به عنوان یک بازیکن و مدیر و یا مربی .

چندلر در رم HOUSTONCHRONICLE.COM: جدید کاپیتان گرد و خاکی بیکر می دهد Astros تثبیت حضور

بیکر شده است حرفه ای در بیس بال از او پیش نویس از دبیرستان به عنوان یک 18 ساله در سال 1967. او در ادامه به 19 سال بازی حرفه ای در لیگ های بزرگ که در آن او به یک ستاره شرق با امثال هنک آرون همین Sutton, تامی Lasorda و علامت McGwire.

جروم جزایر در تگزاس ورزشی ملت ایران: گرد و خاکی بیکر انتخاب خوبی برای سرب Astros در طول زمان آشفته

او صرف یک سال از بیس بال پس از بازنشستگی در سال 1986 قبل از پریدن از حق بازگشت در آن به عنوان اولین مربی پایه برای San Francisco Giants که در نهایت منجر به 22 فصل به عنوان یک مدیر با فقط یک سال بین روی لئامت دادن خود را با توله و قرمز و دو سال خاموش بین قرمز و اتباع. در حال حاضر دو فصل پس از اجازه رفتن توسط اتباع بیکر است که در آن دوباره در هوستون.

BRIAN T. اسمیت در تگزاس ورزشی ملت ایران: اکتبر را تعریف خاکی بیکر زمان جدید پیشرو Astros

با وجود انجام کار به عنوان یک مدیر است که او را در 20 بالا تمام وقت برنده او هرگز برنده سری جهانی مانند او به عنوان یک بازیکن با داجرز. بیکر گفت: او گرسنه به انجام این کار در هوستون و می داند که این احتمال زیاد است که او آخرین شات.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرد و خاکی بیکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر