اروپا و بیمارستان دست و پنجه نرم تحت له از coronavirus

مادرید (AP) — راه اندازی موقت بخش ICU در کتابخانه ها و کنفرانس مراکز بحرانزده اروپایی پزشکی کارگران تیره و تار جمعه برای نجات هزاران نفر از شدت بیماری کروناویروس بیماران به عنوان سهام پزشکی, تجهیزات حفاظتی و دستگاه تنفس رشد کوتاه تر از یک ساعت.

یک گرداب از coronavirus مرگ و میر و تلفات ناودان ایالات متحده و اروپا است. برخی از 10 میلیون آمریکایی پرتاب شده است از کار فقط در دو هفته خیره کننده ترین سقوط آمریکا بازار کار تا کنون شاهد بوده است. جهانی تایید عفونت رسید گذشته 1 میلیون و مرگ و میر آمار 53,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ماسک نوآوری: آه استاد اختراع ضد آب برای COVID-19 ماسک

کارشناسان می گویند هر دو شماره به طور جدی تحت شمارش با توجه به عدم تست موارد خفیف که از دست رفته بودند و دولت هایی که به عمد underplaying تاثیر بیماری همه گیر.

در اروپا سه کشور بدترین ضربه — ایتالیا و اسپانیا و فرانسه پیشی گرفته 30,000 مرده بیش از 56 درصد از بازار جهانی تلفن. از این کشورها از نظر باقی مانده است تقریبا unrelentingly گریم ترسناک نشانه حتی برای مکان هایی مانند نیویورک و مرکز ایالات متحده شیوع جایی که کامیون ها شده اند چنگال-بلند کردن بدن خارج سرشار morgues.

یک اسپانیایی بیمارستان تبدیل آن کتابخانه به موقت واحد مراقبت های ویژه. در فرانسه فضا را کنار بگذارند برای بدن در یک گسترده بازار مواد غذایی. نخست وزیر فرانسه گفت: “مبارزه با ساعت به ساعت” برای دفع کمبود داروهای ضروری مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن COVID-19 بيمار زنده است.

HOMESCHOOL سردرد: مدرسه در منزل memes اجازه پدر و مادر دریچه در مورد قرنطينه

فیلیپ Montravers یک متخصص بیهوشی در پاریس گفت: پزشکان در حال آماده سازی برای عقب نشینی در مواد مخدر از جمله مواد مخدر fetanyl و مورفین که تا به حال کاهش یافته است از نفع, به دلیل جدیدتر مسکن در تامین کوتاه مدت هستند.

“این کار بسیار دشوار و سنگین است.” “ما تا به حال پزشکان و پرستاران و مراقبان که بیمار آلوده … اما چه کسی باید دوباره پس از دوره نقاهت. این کمی مانند کسانی که در جنگ جهانی اول سربازان که مجروح شدند و برگشتم به مبارزه.”

برخی از برق امید پدید آمده است که ایتالیا با حدود 14000 مرده و همچنین اسپانیا و فرانسه ممکن است مسطح عفونت های منحنی و نزدیک شدن و یا حتی عبور خود را به قله های روزانه مرگ و میر.

هوستون موارد: هوستون گرفتگی 500 مورد و شهرستان هریس نزدیک به 1000 عنوان coronavirus گسترش همچنان ادامه دارد

اسپانیا روز جمعه گزارش داد 932 جدید روزانه مرگ و میر کمی از آن را ثبت و ضبط آمار یک روز پیش از آن. قتل عام قطعا شامل تعداد زیادی از افراد مسن که مقامات اعتراف گرفتن دسترسی به کشور را محدود دستگاه تنفس است که استفاده می شود برای اولین بار در سالم بیماران جوانتر. بیش از نیمی از اسپانیا 10,935 مرگ و میر را در هفت روز گذشته.

در گسترده مرکز نمایشگاه در مادرید بود که با عجله تبدیل به یک 1,300 تخت بیمارستان, تخت, شماره 01.30 برگزار بیمار Esteban Pinaredo سن 87.

“من خوب هستم, من شما را دوست دارم” Pinaredo گفته خانواده اش از طریق اسکایپ. “من را اجرا خواهد کرد دور به عنوان به زودی به عنوان من می توانم.”

موقت تسهیلات سازمان آنتونیو زاپاترو گفت: اسپانیا در سراسر کشور مستند باید حفظ شود.

“این چیزی است که شما روبرو هستند گفت: با اشاره به ردیف تخت.

در جای دیگر در اروپا و مقامات طور آزمایشی شروع به صحبت کردن در مورد چگونه به بلند کردن مستندات که staved کردن کل فروپاشی تیره و تار سیستم های سلامت بلکه کتک اقتصاد و, در روز جمعه, درخواست فرانسه برای لغو آن بالا ترک مدرسه و امتحان شناخته شده به عنوان Baccalaureat برای اولین بار در 212 سال تاریخ آزمون.

قبل و بعد: عکس ها نشان می دهد وسرد تغییرات در هوستون زندگی پس از اقامت در خانه سفارش

اتریش گفت: آن را به مجموعه ای از یک جدول در هفته آینده برای چه چیزی می تواند “آهسته هنگام راه اندازی” بسته بخش از اقتصاد است. سر از آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز گفت که او انتظار دارد که هر گونه کاهش از کشور مستند که در این هفته تمدید شد به مارس 19 خواهد بود “مبهوت.”

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت: همسایگان اروپایی باید هماهنگ هنگامی که زمان می آید به سهولت مستندات و محدودیت ها باید برداشته “به تدریج” برای جلوگیری از امواج از تازه عفونت.

با هوا با شکوه بهار آب و هوا به احتمال زیاد دچار وسوسه کردن به هم بزنید-دیوانه خانواده از مستند آخر این هفته شرکت پیام در سراسر این قاره باقی مانده است: “در خانه بمانند.”

پاریس پلیس راه اندازی موانع خارج از شهرستان برای nab کسانی که در تلاش برای فرار از عید پاک تعطیلات.

در بریتانیا که قفل شده بعد از همسایگان اروپایی, عفونت اوج است و هنوز هم به آینده تهدید ملی خدمات سلامت با بزرگترین آزمون در آن 72 سال سابقه پس از ریاضت کاهش است که باید تیره و تار محترم موسسه و وعده خود را از مراقبت با کیفیت برای همه است.

فراتر از اروپا coronavirus مرگ و میر نصب شده با هشدار دهنده سرعت در نیویورک, کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده آمریکا است که دیده می شود حداقل 1500 نفر از مرگ و میر. یکی نیویورک کفن تا به حال 185 بدن انباشته بالا — بیش از سه برابر ظرفیت عادی.

“این حقیقی” صاحب پت Marmo گفت:, و اضافه کرد که او گدایی خانواده به اصرار بيمارستان نگه دارید و خود را مرده عزیزان به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است. “ما نیاز به کمک.”

تقریبا 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده را تحت اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از کارخانه ها و رستوران ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر بسته شده و یا دیده می شود فروش خشک شدن. اقتصاددانان هشدار داد که ایالات متحده بیکاری بود مسلما بالا که از رکود بزرگ دهه پیش است و می تواند رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ در دهه 1930 ،

این بیماری همه گیر خواهد شد و هزینه اقتصاد جهانی تا آنجا که $4.1 تریلیون دلار یا نزدیک به 5 ٪ از تمام فعالیت های اقتصادی, بانک توسعه آسیایی در روز جمعه گفت.

با بیش از 245.000 مردم آلوده در ایالات متحده و مرگ و میر شکوه 6,000, جدی آماده سازی شد و در جریان است. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته پنتاگون برای 100.000 بیشتر کیسه های بدن.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود. سازمان بهداشت جهانی این هفته گفت که 95 درصد از مرگ و میر در اروپا بودند و از مردم بیش از 60.

کمبود تجهیزات مهم منجر به رقابت شدید بین خریداران از اروپا و آمریکا و جاهای دیگر. یک رهبر منطقه ای در پاریس توصیف تقلا برای پیدا کردن یک ماسک “در سراسر جهان شکار گنج.” رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داد که نیویورک می تواند اجرا از دستگاه تنفس در شش روز.

در سراسر جهان استفاده از داروهای ضروری و تجهیزات یکبار مصرف مانند یک رابط استفاده ويژه است “انفجار در نسبت غیر قابل تصور” با یک “نزدیک به 2000 درصد افزایش” تقاضا گفت: Philippe فرانسه نخست وزیر.

“به دلیل آن است که اتفاق می افتد در همه جا در جهان و در همان زمان است.”

___

لستر گزارش از Le Pecq فرانسه. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>