ESPN2 تبدیل خواهد شد ESPN8: این Ocho در یکشنبه; کشتی بازو, هاکی, Golden Tee در شیر

پنبه McKnight و فلفل بروکس نمی تواند در تماس است اما dodgeball خواهد هوا در ESPN2 این یکشنبه به ایستگاه rebrands به عنوان ESPN8: این Ocho.

“این Ocho” زمانی آغاز شد که یک هجو از فیلم 2004 “هاکی” که شبکه ای اتخاذ کرده است پس از سال 2017 به ادویه تا خود را در تابستان برنامه نویسی هر Aug. 8 (8/8). اما بدون هیچ گونه زنده ورزشی برای آینده قابل پیش بینی وجود دارد یک فضای روشن برای ESPN8 به بازگشت.

برای هر کسی که به دنبال “خوب تمیز سرگرم کننده خانواده” در روز هشت بیشتر بلیط به شیرین 16 باید پانچ “به Ocho” پخش خواهد شد 2020 Cornhole قهرمانی آغاز و در نیمه شب یکشنبه.

رویدادهای دیگر عبارتند از: زدن توپ زدن توپ قهرمانی (7:30 a. m.) 2006 Krystal جهان همبرگر خوردن قهرمانی (ظهر) حرفه ای کشتی بازو (4 p. m.) و 2019 طلایی سه راهی مسابقات قهرمانی جهان (4:30 p. m.).

عمل واقعا شروع به انتخاب کنید تا در 6:30 با آمریکا مصرف در کشور کانادا در آمریکا هاکی قاره در جام حذفی. Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود پخش پس از آن.

یک لیست کامل از روز یکشنبه رویدادها در “Ocho” را می توان در اینجا یافت می شود (از طریق ESPN).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>