فرار coronavirus هرج و مرج در زیبا ترین مسیرهای پیاده روی در اطراف هوستون

کردم کابین تب ؟ این زمان را به یک پیاده روی و تنفس در برخی از هوای تازه – با مناسب اجتماعی فاصله در ذهن است.

هوستون پارک ها و مسیرهای پیاده روی هنوز هم باز در شهرستان هریس را “اقامت خانه امن” اما ساکنان را تشویق به نگه داشتن 6 پا در فاصله دور از یکدیگر در این دوره از coronavirus بیماری همه گیر.

Tucked دور در محله های اطراف هوستون 10 از دیدنی ترین مسیرهای پیاده روی است که به قول شما طراوت به طبیعت در میان coronavirus نگرانی.

>>>کلیک کنید از طریق عکس ها در گالری بالا برای 10 شگفت انگیز پیاده روی مسیرهای پیاده روی در هوستون…

Houstonians لازم نیست به سرمایه گذاری در دور خود را برای پیدا کردن نقطه ای از زیبایی در بناهای این شهر است. از این کشش از شکوه سبز در کنار سفید و بلوط بایو دنباله به درخت پوشیده تری هرشی دنباله پیاده روی در نزدیکی بنای یادبود وجود دارد ده ها تن از نفس گیر مسیرهای پیاده روی برای کاوش.

اقامت مثبت: در اینجا 15 قطعه از اخبار خوب در میان گریم, گزارش در مورد COVID-19

هوستون کوهنورد و معمار لورا بارد مشترک چیزی است که او دوست داشت بیشتر در مورد مسیرهای پیاده روی در اطراف هوستون.

“مورد علاقه من راه رفتن در هوستون است فقط من جنگلی ارتفاعات محله ای که من زندگی می کنند را ببینید بلوط سایبان در سراسر خیابان و بازی نور در پیاده رو” برد گفت.

برد معتقد است این مهم است که برای یک پیاده روی خوب یا تنه زدن و استراحت روانی در طول این زمان استرس زا از coronavirus. یکی از مورد علاقه خود را هوستون مسیرهای پیاده روی است که بلوط سفید بایو دنباله دار در نزدیکی ارتفاعات.

“این به من یادآوری می کند که شما زنده” برد گفت. “این خوب است برای دیدن چهره های دیگر خارج وجود دارد و به یاد داشته باشید که آنها در حال رفتن را از طریق همان چیزی که شما هستند.”

CORONAVIRUS زندگی می کنند به روز رسانی: میلیاردها رهبری به تگزاس به عنوان بزرگترین بسته محرک اقتصادی تا کنون می گذرد

تبلیغ به عنوان “پدر پارک های ملی” طبیعت John Muir یک بار گفت: اکتشاف در طبیعت بسیار مهم بود که به یک فرد سلامت جسمی و روانی.

“همه نیازهای زیبایی و همچنین نان مکان برای بازی در دعا و در جایی که طبیعت ممکن است التیام و تشویق و دادن قدرت به بدن و روح به طور یکسان” Muir گفت.

به یاد داشته باشید اگر شما سگ خود را, بسیاری از مناطق نیاز به قلاده. زمین های بازی و تجهیزات ورزشی در پارک هوستون حال به عنوان بخشی از نظم به دلیل COVID-19 زندگی می کنند در سطوح حداقل برای 48 ساعت. دوستانه به دیگران, اما حفظ اجتماعی خود را در فاصله.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>