دولت-رتبه مدرسه خصوصی قدرت هوستون مسیحی و اسقفی برخورد جمعه در هوستون مسیحی در یک مسابقه برگشت سال گذشته غرب کنفرانس مقدماتی قهرمانی بازی.

این ممکن است یک پیش نمایش از هفته آینده SPC نهایی ،

شوالیه شد تا توسط دو رقم در سه ماهه سوم قبل از رفتن بدون گل برای بیش از 6 ساعت – در حالی که هوستون مسیحی رفت و در 14-0 اجرا به خروش پیش – به طوری که آنها بر روی دفاع کردن کشش به جلو و یک 60-56 پیروزی که به آنها یک فرصت برای کسب درآمد بالا postseason دانه.

“بود که هدف ما (جمعه) – قادر به کنترل آنچه که ما در حال کنترل – و ما بچه ها واقعا شدت و انجام یک کار خوب” اسقفی مربی وین جونز گفت.

اسقفی شماره 6 در TABC خصوصی-مدرسه رتبه بهبود به 22-9, 5-2 در SPC جنوبی. شماره 5 هوستون مسیحی, the back-to-back SPC قهرمانان که ضرب و شتم اسقفی دو فصل گذشته کاهش یافت و به 26-9, 5-2.

این 2019-20 SPC پسران بسکتبال قهرمانی هستند Feb. 13-15 در دالاس.

پس از شوالیه پشت افتاد 56-51 با 5:01 چپ ارشد گارد نقطه D به كار هوستون آورده و آنها را به عقب با دو کلاچ دزد که یکی از آنها منجر به سه نقطه بازی برای 58-56 مزیت و یک بازی-آب بندی بلوک در الیاس برنشتاین بود که خطی به سبد خرید با 10 ثانیه باقی مانده است.

هوستون به پایان رسید و با 15 امتیاز و هشت ریباند دو دزد و دو بلوک.

“او یکی از بهترین و خارج توپ مدافعان در این کشور” جونز گفت. “همین دلیل است که او به بازی در کالج چارلستون است.”

Jahari که تنها به تازگی به اقدام شد و در سوم.

ارشد گارد که از دست رفته هفت هفته با مصدومیت قبل از مواجهه سنت جان در هفته گذشته تنها-تنهایی رو یک 6-0 اجرا با یک لیآپ در انتقال بلوز و fastbreak غوطه دادن اسقفی یک 44-33 منجر شود.

طولانی به پایان رسید و با یک بازی-16 امتیاز.

“او تا به حال نه تمرین, او تا به حال انجام هر چیزی تا زمانی که در هفته گذشته … و او احتمالا در حدود 65 درصد و او بهترین بازیکن در زمین بازی در 65% بنابراین تصور کنید آنچه که او انجام اگر او بازی در 100%” جونز گفت.

ایرانی به 110 درصد در طول 14-0 اجرا به پایان سوم و چهارم تبدیل 51-42 کسری به 56-51 منجر شود. اما پس از اسقفی کردیم تا دفاع از آن آنها نیست نمره دوباره.

نوح کن بریده یک تیم بالا 17 امتیاز با هشت تخته.

“که آخرین 3½-4 دقیقه آنها انجام یک کار خوب از گرفتن گسترده ای در منطقه خود را و ما آزمایشی حمله به آن” هوستون مسیحی مربی ران Crandall گفت. “و سپس ما سعی در گسترش آنها را به طوری که آنها می خواهم تعقیب ما اما آن دو گردش ما تا به حال جایی که آنها تا به حال اجرا پس از اتمام ما را آزار داد و آنها را به حرکت.

“ما گیر شد در 56 گذشته 4 دقیقه از بازی.”

برنشتاین اضافه شده 14 امتیاز و ترنت o’hara تا به حال نه برای هوستون مسیحی که شات تنها 19-از-55 از طبقه و 10-از-18 در خط پرتاب آزاد نافی آن 34-29 استفاده بر روی شیشه.

اسقفی شات 19-از-37 و آمار 20 از 26 رایگان می اندازد و چهار بازیکن به پایان رسید در دو رقم است. DJ نوسباوم تا به حال 11 امتیاز نه ریباند و دو بلوک و جرارد ادواردز اضافه شده 10 امتیاز.

“ران Crandall و هوستون مسیحی انجام یک کار باور نکردنی” جونز گفت. “ما به انجام یک کار خوب در نیمه اول واقعا حاوی آن و سپس آنها قادر به ایجاد عکس در نیمه دوم. اما ما می دانستیم که بسکتبال یک بازی اجرا می شود و ما تا به حال به آب و طوفان است. ما باید برخی از مقامات ارشد سپاه پاسداران ما رهبری ارشد و کسانی که بچه ها ساخته شده, پخش کردن, کشش هنگامی که ما به آنها نیاز دارید.”

Jason McDaniel یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de