کارآفرینان خرید کل بلوک در بخش پنجم به احیا و آن را در کسب و کار متعلق به

چه چیزی الهام بخش هوستون کارگزار املاک و مستغلات جی Bradley این است که در خدمت تقویت و بازگشت به جامعه خود. این است که درایو است که کمک به ایجاد یک طرح با توسعه دهنده Chris سنگال به نوسازی و احیای بلوک در هوستون تاریخی پنجم بخش است.

“هنگامی که شما در نهایت پیدا کردن کسی که شبیه شور مسیر می شود خود را در” برادلی صاحب اعتدال ملک گروه گفت. “راه در این نقطه است که برای کمک به جامعه است.”

برادلی در همکاری با سنگال و کاکائو جمعی Xchange را به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به پنجم بخش محله تماس ماموریت خرید بلوک.

سنگال برای اولین بار شروع به توسعه مجدد ماموریت در بخش پنجم با خرید یک فروشگاه مواد غذایی است. پس از خرید تا حدی رها ملک لیبرتی در نزدیکی جاده سنگال آغاز شد ساختمان 14 جدید ساخت و ساز خانه های شهر در اموال است که جذب جوان سیاه و سفید حرفه ای به مالکان در این پروژه است. او در حال حاضر برنامه ریزی به redevelop بلوک های دیگر برای کمک به ساخت خانه برای خانواده هایی که زندگی می کردند, در پنجمین بخش, برای چند دهه.

سیاه و سفید متعلق به کتی دوست داشتم: این کسب و کار در میان محبوب ترین موسسات در کتی

این تصویر چشم انداز برای خرید این بلوک به منظور جلب سرمایه گذاران بازگشت به جامعه برای کمک به صندوق اجاره بلند مدت flanked توسط ملک تجاری به طور بالقوه از جمله یک رستوران فضای اداری و کافی شاپ. ابتکار مطرح شده $650,000 از 1,025 سرمایه گذاران است.

“من به اندازه کافی برای تکمیل پروژه” سنگال اضافه شده است. “اضافی صندوق های سرمایه گذار استفاده می شود برای به دست آوردن مجاور خواص به گسترش دامنه پروژه است.”

سنگال با انگیزه بود برای رهبری این پروژه پس از او را دیدم تاثیر مخرب “کوه در می رم خانه.”

“در آن طول می کشد زمان طولانی برای تحقق ماکرو تاثیر کوه در می رم خانه” سنگال گفت. “مردم از من بپرسید:” آیا شما در مورد افزایش اجاره بها?’ یا ‘که شما آوردن به جامعه از آنجا که ما نمی توانیم آن است.'”

سنگال اضافه شده است که یک جامعه شکوفا خواهد شد هنگامی که وجود دارد یک تداوم است که وجود دارد.

“وقتی جامعه احساس می کند نادیده گرفته شده مردم در آمده است و آنها لازم نیست که یک وابستگی با همسایگان” سنگال گفت. “شما نیاز به بیشتر از یک حس به تجدید حیات محله.”

به عنوان کارگزار در پنجمین بخش معاملات املاک و مستغلات برادلی پژواک سنگال با احساسات به حفظ روابط قوی و پایدار در جامعه است.

“شما ایجاد فرصت های به چیزی بهتر در جامعه” برادلی گفت. “در این نقطه, آن را واقعا در مورد کمک به مردم که در حال تلاش برای انجام کارهای خوب با جامعه.”

برادلی همچنین گفت که این مهم است که بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی برای محله.

“ما می خواهم به انجام مخلوط با استفاده از توسعه, از جمله یک کافی شاپ بیمه و دفتر دکتر” برادلی گفت. “جوامع نیاز بیشتر منابع سلامت برای کمک به حمایت از این محله. زمانی که COVID-19 ضربه آنها ضربه بدترین.”

هوستون افزایش سرآشپزها: در اینجا بیش از 50 سیاه و سفید متعلق به هوستون رستوران

یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای برادلی نیز نشان خود 13-year-old daughter آنچه در آن به معنی یک مسئولیت برای خدمت به دیگران در جامعه خود را.

“آن را کمتر مورد مقدار دلار برای من در حال حاضر و در حال حاضر آن را بیشتر در مورد خدمت به جامعه خود را” برادلی گفت. “این چیزی است که او می بیند. این مسئولیت را به انجام خوبی برای نفر بعدی.”

برادلی می افزاید که زیبایی هوستون است که این رشد در تنوع آن است.

“ما متنوع ترین جامعه در کشور” برادلی گفت. “وجود دارد یک نیاز برای تنوع و شمول به طوری که هر کس نیاز به دریافت ملاقات کرد. آن را برای هوستون. همه ما رشد و همه ما بهتر است برای آن.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>