Enes Kanter Freedom باقی مانده است تا مورد استفاده قرار گیرد

[ad_1]

تیبازیکن NBA Enes Freedom خطر جذب حامیان اشتباه را نشان می دهد.

انس کانتر، مرکز 29 ساله بوستون سلتیکس، زمانی که روز دوشنبه شهروند ایالات متحده شد، نام خانوادگی جدیدی به خود گرفت. او ماه‌هاست که از منتقدان سرسخت دولت چین به خاطر نقض‌های متعدد حقوق بشر – به‌ویژه سرکوب تبتی‌ها، مدافعان دموکراسی در هنگ‌کنگ و اویغورها، یک گروه اقلیت مسلمان که عفو بین‌الملل و اخبار گسترده گزارش داده‌اند، بوده است. به اردوگاه های کار اجباری، شکنجه و تلاش های سیستماتیک برای محو فرهنگ او.

فریدهام که خود مسلمان است نیز از NBA خواست که روابط تجاری خود با چین را بر حقوق اویغور و دیگر حقوق اولویت دهد. این موضع لذت‌بخش و قابل فهمی بود که آزادی اتخاذ کرد، زیرا او تجربه دست اولی با یک رژیم استبدادی داشت. آزادی به دلیل صحبت علیه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از سرزمین خود یعنی ترکیه اخراج شده است. در سال 2018، پدر آزادی به اتهام حمایت از گروه اردوغان متهم به کودتا به 15 سال زندان محکوم شد، اما این اتهامات در نهایت لغو شد.

با این حال، در هفته های اخیر، آزادی توجه خود را به لبرون جیمز از لس آنجلس لیکرز معطوف کرده است – که نام مستعار “شاه جیمز” نشان دهنده قد او به عنوان یک چهره قابل توجه در بسکتبال حرفه ای است – به دلیل اینکه بیشتر در مورد چین صحبت نمی کند. Freedom اخیراً در توییتر نوشت: «پول برای پادشاه بالاتر از اخلاق است.

اما انتقادات شدید از جیمز، فریدوم را، سفیری که برای پنج فرنچایز مختلف NBA بازی کرده است، به سطح جدیدی از شهرت رسانده است – حداقل در میان محافظه‌کارانی که از حمایت جیمز از سیاه‌پوستان آمریکایی و انتقاد او از رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ خشمگین هستند. چند سال پیش، لورا اینگرام، مفسر فاکس نیوز اصرار داشت که بسکتبالیست ها به جای مداخله در سیاست ایالات متحده، باید به سادگی “سکوت کنند و دریبل بزنند” – خواسته ای که جیمز آن را رد کرد.

هنگامی که آزادی با حامیان جدید خود صحبت کرد، توجه چندانی به حق مخالفت سیاسی در ایالات متحده نداشت. Freedom روز دوشنبه در فاکس نیوز ظاهر شد تاکر کارلسون امشب، که مجری همنامش با نفس نفس زدن از فریدوم پرسید که آیا او بیشتر از برخی از هم تیمی های آمریکایی متولد شده اش برای شهروندی خود سپاسگزار است؟ مفهوم سوال کارلسون واضح بود: اکثر بازیکنان NBA سیاه پوست هستند و کارلسون اغلب افراد رنگین پوست را که به دنبال تغییرات سیاسی و اجتماعی هستند ناسپاس و غیر وطن پرست به تصویر می کشد.

آزادی طعمه را گرفت. او گفت: «مردم باید واقعاً احساس خوشبختی و خوش شانسی کنند که در آمریکا هستند. «آنها دوست دارند از او انتقاد کنند، اما وقتی در کشوری مانند ترکیه یا چین یا جای دیگری زندگی می کنید، قدر آزادی هایی را که در اینجا دارید خواهید دانست. و سپس آزادی فراتر رفت. در یک چرخش دراماتیک برای کسی که عواقب سرکوب سیاسی را متحمل شده است، او پیشنهاد کرد که سایر بازیگران “فقط باید سکوت کنند و از انتقاد از بزرگترین ملت جهان دست بردارند و بر آزادی ها و حقوق بشر و دموکراسی آنها تمرکز کنند.”

کارلسون پوزخندی زد و گفت: من اینطور احساس می کنم.

Фرستگاری خودش را ساخت احساسات نسبت به جیمز که قبل از بازی تیمش در 19 نوامبر مقابل لیکرز شناخته شده بود. مرکز سلتیکس کفش‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای پوشیده بود که تصویر جیمز را که شی جین‌پینگ، رهبر کمونیست چین تاج‌گذاری کرد، در حالی که جیمز در کنار کیسه‌های پول ایستاده بود، پوشید. چه زمانی توییت های آزادی آ عکس کفش یک روز قبل، در بخشی از توضیح این عنوان آمده بود: “این که چگونه این ورزشکاران وانمود می کنند که به عدالت اجتماعی اهمیت می دهند، غم انگیز و منزجر کننده است… آنها واقعا “ساکت و دریبل می زنند” وقتی بیگ باس [China] پس می گوید.» دانا لوس، شخصیت محافظه‌کار رسانه‌ای، با چندین ایموجی آتشین پاسخ داد. دونالد ترامپ جونیور که اخیراً پس از اینکه قهرمان چهار دوره NBA دو طرفدار خود را از یک بازی آزاردهنده حذف کرد، جیمز را یک عوضی خطاب کرده بود، پست Freedom را بازنشر کرد. آزادی نیز مورد ستایش قرار گرفت مایک پمپئو وزیر امور خارجه سابق.

کفش‌های Enes Canter Freedom از بوستون سلتیکس در نیمه دوم مقابل تورنتو رپتورز در ورزشگاه Scotiabank Arena، تورنتو، کانادا، در 28 نوامبر 2021 به نمایش درآمد.
کول برستون / گتی

با این حال، فریدوم وقتی جیمز را در بازی دید آنقدر شجاع نبود. حتی حرف هم نمی زدند. در عوض، آزادی از خشم خود در فاکس نیوز در امان ماند. ظاهر اتاق خبر آمریکا فریدوم با میزبانی بیل هومر و دانا پرینو در روز سه شنبه مشکل خود را با جیمز توضیح داد: “وقتی ورزشکار هستید و با شرکت های ریاکاری مانند نایک قرارداد می بندید و وقتی چین رئیس بزرگ شما می شود، واضح است که باید ساکت باشید. فقط حیف است.” آزادی ادعا می کند که یک نفر باید صحبت می کند.

اما اگر آزادی واقعاً می خواهد حقوق بشر را ارتقاء دهد و جلوی ظلم و ستم بر مسلمانان را بگیرد، تاکر کارلسون در حال تبدیل شدن به یک متحد عجیب است. مجری فاکس بیگانه هراسی را برانگیخت و نظریه “جایگزینی بزرگ” نژادهای سفید را پذیرفت که ادعا می کند افراد اروپایی تبار توسط مهاجران غیرسفید پوست از آمریکای لاتین، آفریقا و خاورمیانه کنار زده شده اند. حتی زمانی که فریدوم از جیمز به دلیل آرام کردن NBA در چین شکایت کرد، او خودش متحدان بدی پیدا کرد و سعی داشت چهره خود را بالا ببرد.

در واقع، انتقاد از ورزشکاران برجسته سیاه پوست، آزادی را به یک رسانه و دوست جدید راست تبدیل کرده است. بر اتاق خبر CNN Уبا پاملا براون هفته گذشته، او اصرار داشت که مایکل جردن، اسطوره شیکاگو بولز “هیچ کاری برای جامعه سیاه پوستان آمریکا انجام نداد، جز اینکه می دانید، او فقط به آنها پول داد.”

در واقع، جردن در طول دوران بازی خود با انتقادهایی روبرو شده است که او در مورد مسائلی که جامعه سیاه پوستان را تحت تأثیر قرار می دهد با خشونت صحبت نمی کند، اما به حداقل رساندن کمک های مالی خود یک اشتباه است. اردن اهداکننده ای به موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکایی آفریقایی تبار اسمیتسونیان است و قول داده است که سال گذشته 100 میلیون دلار به اهداف عدالت اجتماعی در دهه آینده اهدا کند. و این تنها گزیده ای از فهرست بلندبالای فعالیت های خیریه اوست.

اگرچه هر کسی که دیدگاه های قوی داشته باشد به ناچار مردم را دفع می کند، فیلمبرداری از ورزشکاران برجسته سیاه پوست که کارهای مهمی در زمینه عدالت اجتماعی انجام داده اند به آزادی آزادی کمک نمی کند. تنها کاری که او انجام می دهد این است که حق را قادر می سازد که خوشحال است مدافعان عدالت اجتماعی را ساکت می کند.

با این حال، آزادی پس از تمرین روز سه شنبه در بوستون به حمله به جیمز ادامه داد. «البته خوشحال می شوم که بنشینم و صحبت کنیم [James]”سوبودا گفت. “من مطمئن هستم که گفتگو برای او بسیار ناراحت کننده خواهد بود. نمی‌دانم که او این را می‌خواهد یا نه. «سوبودا با حامیانه اضافه کرد.» نمی‌دانم که او به اندازه‌ی کافی تحصیل کرده است یا نه، اما من اینجا هستم تا او را آموزش دهم و اینجا هستم تا به او کمک کنم زیرا موضوع پول نیست. در مورد اخلاقیات، اصول و ارزش‌ها. مهم این است که شما از آن دفاع می‌کنید. چیزهای بسیار بزرگ‌تری از پول وجود دارد. اگر لبرون اکنون دست از پول درآوردن بردارد، نوه‌ها، نوه‌ها و نوه‌های او می‌توانند بهترین زندگی را داشته باشند.»

این احتمال وجود دارد که گفتگو هرگز انجام نشود. جیمز پس از بازی هفته گذشته لیکرز و سلتیکس گفت که مرکز قهرمانی “قطعاً کسی نیست که من انرژی خود را به او بدهم.”

اما اگر بنا به دلایلی هنوز مکالمه‌ای انجام شود، ممکن است برای Freedom ناخوشایندتر باشد، که ممکن است نیاز به «آموزش» در مورد اینکه چگونه کارلسون و دیگران در سمت راست چگونه به آن یک پلت فرم می‌دهند، فقط به این دلیل که برخی از معروف‌ترین آثار کشور را مورد انتقاد قرار می‌دهد، ناخوشایندتر باشد. صداهای سیاه

حمله توجه ممکن است به حافظه او آسیب رسانده باشد، اما آزادی نیاز به محافظت از حق صحبت کردن همه را درک کرده است. تابستان گذشته، در حالی که اعتراضات در سراسر جهان به دنبال قتل جورج فلوید، برونا تیلور و احمد آربری برگزار شد، آزادی در راهپیمایی Black Lives Matter در بوستون برای جمعیت سخنرانی کرد. او گفت: «در ابتدا می‌خواهم از همه به خاطر کاری که انجام می‌دهید تشکر کنم. “من واقعاً از آن قدردانی می کنم. دومین چیزی که می خواهم بگویم، مرد: ما نیاز به تغییر داریم و تغییر نمی تواند صبر کند، می دانید؟

اگر آزادی می‌خواهد اعتبار خود را در زمینه‌های عدالت اجتماعی و حقوق بشر حفظ کند، نمی‌تواند اجازه دهد به این راحتی توسط خود مردمی که به دنبال تضعیف هر چیزی که او ادعا می‌کند، بازی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izleMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet