کارکنان در شرایط بحرانی پس از تیراندازی در بهار Pizza Hut

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد سه بار در بعد از ظهر یکشنبه در جریان یک سرقت در یک کلبه پیتزا در فصل بهار با توجه به هریس شهرستان کلانتر دفتر.

تیراندازی رخ داده است حدود 1 p. m. در پیتزا فروشی در 18539 Kuykendahl جاده پس از دو مرد وارد فروشگاه و اقدام به غارت این رستوران به زور اسلحه. یک کارمند مواجه می شود سارق مسلح که در این مرد با یک تفنگ دستی گفت: Thomas Gilliland, یک هریس شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی.

دیگر کارکنان در زمان تیراندازی قربانی یک زن 47 ساله به نزدیک ترین اورژانس مرکز با زخم گلوله به نیم تنه و دیگری به پا است. قربانی فراز زندگی پرواز به یادبود هرمان مرکز شهر در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

به عنوان 3 p.m.بعد از ظهر یکشنبه قربانی شد و در عمل ،

کارکنان از محققان گفت: آنها ممکن است می دانم که مظنون است. هر دو مظنون به فرار از صحنه و شروع به پریدن کرد بیش از نرده ها به سمت نزدیکی یک مجتمع آپارتمانی اما نمایندگان قادر به تعیین محل آنها. هیچ پول گرفته از پیتزا کلبه Gilliland گفت.

شاهدان به عنوان یک جفت از 18 به 20 سال از مردان سیاه و سفید یکی از آنها پوشیده بود ، متهمان هنوز هم ممکن است مسلح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>