امپراتوری جوامع فروشندگان تکمیل ساخت و ساز از HomeAid پروژه

منتشر شده

ساخت و ساز تکمیل شده در یک 8,100 فوت مربع کلبه که ساخته شده بود به خانه هشت پسران و آموزش والدین برای دختران و پسران کشور در Hockely. کمک های مالی مواد و نیروی کار و خدمات شد, مولفه های کلیدی برای اطمینان از کلبه ساخته شده بود در یک صرفه جویی در هزینه.

امپراتوری جوامع داوطلب خدمت سربازی به کمک های مالی از ده ها تن از آنها سخاوتمندانه و فروشندگان و تامین کنندگان و معاملات در سراسر قبل از ساخت و ساز از طریق نهایی راه رفتن را از طریق. کلبه را به این هشت مستحق پسران خود را در اتاق خواب برای اولین بار در زندگی خود را. این است HomeAid سوم کلبه آنها را تسهیل برای پردیس واقع در هککلی.

کلبه به نام Woodforest کلبه طراحی شده است برای القای امنیت گرما و پرورش محیط زیست تا زمانی که این کودکان نیاز به یک پناهگاه امن در بسیاری از اوقات از طریق دبیرستان.

این فروشندگان که امضا کرده اند به کمک مواد و خدمات شامل سازندگان پست تنش گرداب ساخت و ساز Sherwin Williams, رنگ, GE Appliances, JP, هارت, چوب, خانه, Pro, فلش, شیشه, صنایع, Wisenbaker ساز, خدمات, 1st تگزاس حفاظت از آتش و سازندگان اولین منبع کنت مور کابینت Certainteed بام TruTeam, James Hardie ساختمان محصولات D&E لوله کشی, خانه, از, قدرت, Lone Star سیستم هوا DPIS مهندسی سراسر کشور بام و پیشرفت روشنایی.

بودجه ارائه شده به دختران و پسران کشور از Woodforest بنیاد خیریه. رافائل کسس با امپراتوری جوامع شد ساخت و ساز مدیر پروژه می باشد.

“امپراتوری جوامع مفتخر است که شرکت در حال توسعه از پسران و دختران کشور پردیس” گفت: جیمز میلر با امپراتوری جوامع و HomeAid عضو هیئت مدیره. “ما سپاسگزار برای این سهم بسیار زیادی توسط این سخاوتمندانه شرکت که در چشم انداز برای ارائه یک محل امن برای این جوانان به رشد و رونق.”

آژانس مشخص شده تکمیل قاب مرحله با جمع آوری کودکان داوطلبان و پسران و دختران کشور کارکنان در اوایل این سال با یک “یادداشت و کتاب مقدس از عشق و امید” رویداد که در آن آنها نوشت: کلمات الهام بخش واقعی چوب است که این ساختار برای کلبه دیوار.

پسران و دختران در کشور است که یک خانه مسیحی برای کودکان آمده است که از خانواده ها در بحران است. این سازمان به عنوان یک فانوس دریایی از امید برای خانواده و فرزندان خود را در زمان سختی را به آنها ارائه قابل اعتماد ، پسران و دختران کشور برنامه های غیر انتفاعی است که در سال 1971 تاسیس شد. این برنامه ساخته شده است تا از یک شبکه از 11 کلبه. کودکان زندگی می کنند با آموزش پدر و مادر و هر یک از فرزندان آنها ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان دو واحد آموزش پدر و مادر که جمع آوری این کودکان را به عنوان خود را. دانشگاه می تواند به جای 88 کودکان سنین 5 تا 18.

در علاوه بر این به هشت اتاق خواب ، Woodforest کلبه شامل یک کامل آشپزخانه مدرن, یک منطقه جداگانه برای آموزش پدر و مادر یک اتاق مطالعه و اتاق خانواده. کلبه نشسته در میان بزرگ درختان بلوط در پسران و دختران دانشگاه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>