امی و برنده و ترانه سرا آدم شلسینگر از چشمه وین می میرد از coronavirus در 52

امی و برنده جایزه گرمی نوازنده آدم شلسینگر از بنیانگذاران گروه چشمه وین درگذشت جمعه با توجه به کروناویروس عوارض در یک بیمارستان در شمال ایالت نیویورک دیرین خود را وکیل جاش Grier, تایید به ایالات متحده آمریکا امروز. او 52.

او تا به حال شده است تسکین یافته و در ونتیلاتور برای چند روز Grier گفت: AP.

Fran Drescher, که در حال توسعه بود “پرستار بچه” موزیکال در برادوی با شلسینگر نوشت on Instagram: “ما را از دست شما …. Devasted😥😭😩 نماز من برای شما هستند. ممکن است صلح با شما باشد.”

این ترانه سرا تشکیل قدرت-گروه پاپ چشمه Wayne, بازی, باس, با کریس Collingwood که بازی گیتار و خواند خواننده در سال 1995. گروه پس از یک چمن زینت فروشگاه در وین, New Jersey, نزدیکی شلسینگر را مونتکلیر وطن. 2003 آمار “استیسی مادر” که تا به حال موزیک ویدیو های مدل Rachel Hunter شد گروه محبوب ترین آهنگ.

او موفق به دریافت جایزه اسکار و گلدن گلوب را برای نوشتن موضوع آهنگ به سال 1996 تام هنکس کارگردانی فیلم “چیزی که شما باید انجام دهید!” هنکس اشاره به فیلم داستانی Playtone برچسب رکورد ادای احترام در توییتر.

“وجود خواهد داشت هیچ Playtone بدون آدم شلسینگر” نوشت هنکس. “او یک der. از دست او به Covid-19. خیلی غم انگیز است.”

شلسینگر برنده دو Emmys برای طنز آهنگ نوشته شده برای 2012 و 2013 جوایز تونی telecasts و برنده یکی دیگر از سال گذشته به صورت co-نوشتن “داروهای ضد افسردگی هستند تا یک معامله بزرگ” برای راشل بلوم CW سریال “Crazy Ex-Girlfriend.” دیگر خود را به تلویزیون و فیلم شامل اعتبار “Sesame Street” “موسیقی و شعر” و “Shallow Hal.”

شلسینگر شد و همچنین نامزد دریافت جایزه تونی برای دو جایزه از جمله بهترین موسیقی برای 2008 برادوی نشان می دهد “Cry-Baby” اقتباس از جان واترز کمدی با بازی جانی دپ.

او برنده سال 2009 جایزه گرمی برای بهترین کمدی آلبوم برای نوشتن آهنگ “یک کلبر کریسمس: بزرگترین هدیه ای از همه!” همراه به یک تلویزیون ویژه کریسمس با آهنگ انجام شده توسط Stephen Colbert و الویس کاستلو.

شلسینگر این پسر عموی “The Walking Dead”, بازیگر, جان برنثال برگ دو دختر.

چشمه Wayne تازه ترین آلبوم “آسمان پر از چاله” بود که در سال 2011 منتشر شد.

“من فکر می کنم بخشی از دلیل ما هنوز هم وجود دارد این است که چون ما خیلی آهسته بین سوابق. … ما تمایل به قرار دادن یک رکورد هر سه تا چهار سال و پس از انجام برخی از تور و پس از آن ما به دور از هر یک از دیگر در حالی که برای” Schlesinger گفت: Asbury پارک مطبوعات بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در سال 2011. “این همیشه یک چیز خوب برای بازگشت به, اما آن را قطعا احساس نمی کند که زمان زیادی سپری شده است. من احساس می کنم تقریبا مثل همان مرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>