اورژانس دروازه بان دیوید Ayres, 42, می شود NHL پیروزی پس از طوفان’ جیمز ریمر پتر Mrazek در حال صدمه زدن

Goaltender دیوید Ayres, 42, ساخته شده خود را NHL اولین بازی شنبه شب برابر تورنتو افرا برگها.

و او اول win NHL.

اگر شما شنیده ام از او که او را به خاطر اضطراری پشتیبان goaltender.

اما او فشرده شد را به عمل در این بازی در تورنتو Scotiabank عرصه به دلیل آسیب به Carolina Hurricanes goaltenders جیمز ریمر و پتر Mrazek.

Ayres به عنوان دروازه بان سوم در شیوه برای افرا برگها و آمریکا هاکی لیگ تورنتو Marlies. او همچنین درایوهای Zamboni در طول Marlies صفحه اصلی بازی ها با توجه به شب هاکی در کانادا. او تا به حال یک پیوند کلیه در سال 2004 با توجه به طوفان است.

“این عالی بود بدیهی است که این زمان از زندگی من خارج وجود دارد” Ayres گفت: Sportsnet پس از 6-3 برنده شود. “یک بار در طول عمر من آن را.”

الکس OVECHKIN: پایتخت ستاره نمرات 100 هدف ؛ او شکستن رکورد ؟

ریمر استارت مجبور به ترک زمانی که هم تیمی Jaccob Slavin و بررسی شد و تضعیف به دروازه بان در طول دوره اول. این طوفان حکومت او را از بقیه بازی با پایین بدن آسیب است.

سپس Mrazek صدمه دیده بود در یک ثانیه-دوره برخورد با تورنتو Kyle کلیفورد به عنوان تعقیب کردن یک شل جن در faceoff دایره.

در آمد Ayres.

او اولین اضطراری دروازه بان به بازی پس از اسکات پرورش در آمد برای Chicago Blackhawks در طول یک 6-2 پیروزی در برابر Winnipeg Jets در سال 2018 است. و او برای اولین بار به رکورد یک پیروزی است.

“احتمالا نه اضطراری goaltender در هر نقطه طرفدار هاکی است که دیده می شود به عنوان بسیاری از نرم افزار عکس به عنوان این که در تقریبا در هر روز کار” افرا برگها مربی شلدون Keefe گفت. “این احساس وحشتناک داده شده که او را در طرف دیگر امروز از پایان ما از آن است. در یک یادداشت شخصی شما نمی تواند کمک کند اما احساس خوبی برای مرد.”

Ayres آمد از چین به بازی جن و این منجر به کارولینای عجله و Teuvo Teravainen هدف برای 4-1 کارولینای منجر شود.

اما جان توارث و Pierre Engvall به ثمر رساند در دو عکس برابر Ayres قبل از او حل و فصل پایین و سمت چپ دوره دوم با یک 4-3 منجر شود.

“بدیهی است که دوره دوم بود و کمی لرزان اما من به بچه ها در اتاق پانسمان هنگامی که ما آمده ایم برای سومین, من حل و فصل کردن و آماده را به نفع خود این یکی” گفت: Sportsnet.

این طوفان ساخته شده است یک 6-3 سرب در اوایل دوره سوم و Ayres متوقف شد و همه هفت عکس های او مواجه شده در این دوره برای پیروزی.

او گفت: مشاوره از کارولینای اریک Haula به او کمک کرد.

“او به من گفت:” فقط از آن لذت ببرید. ما اهمیتی نمی دهند اگر شما اجازه دهید 10 گل در’ ” آیرس گفت. “که من حل و فصل در سمت راست پایین و عالی بود.”

این طوفان در بازار برای یک goaltender, قبل از این و جستجوی خود است به احتمال زیاد به تشدید قبل از روز دوشنبه 3 p. m. ET مهلت.

طوفان مربی راد Brind عشق به خبرنگاران گفت که ریمر خواهد شد و در حالی که او مطمئن بود از وضعیت Mrazek.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>