Elon Musk در بازگشایی کارخانه تسلا: ‘اگر کسی دستگیر شده است از من بپرسید که در آن تنها بود من’

برای پوشش بیشتر مشاهده کامل ما coronavirus بخش در اینجا.

تسلا کالیفرنیا ماشین الکتریکی کارخانه از سر گرفته عملیات روز شنبه در نقض آالمدا کانتی را پناهگاه در محل سفارش به عنوان مدیر عامل Elon Musk در توئیتر خود نوشت: “اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

پارکینگ در کارخانه عظیم در فریمانت که در استخدام 10,000 کارگران تقریبا کامل دوشنبه. آن را به نظر می رسد به همین تعداد از وسایل نقلیه آن را به عنوان زمانی که کارخانه به طور کامل عملیاتی. طبیعی مکمل از کارگران را نقض سفارشات از آالمدا کانتی در بخش بهداشت و درمان است که تلقی تسلا فرمونت کارخانه غیر ضروری کسب و کار. این به این معنی آن را نمی توانید باز با توجه به محدودیت ها با هدف متوقف کردن گسترش این رمان coronavirus.

تسلا گلایه: Elon Musk می گوید تسلا خواهد سو ‘منطقی’ آالمدا کانتی نقل مکان دفتر مرکزی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در خود را به طور منظم دوشنبه نشست خبری او را نمی دانم این گیاه در باز شد. خبرنگاران از او پرسید که بارها و بارها در مورد این موضوع.

“آن را به عنوان تنها به ذکر من نیاز به جزئیات که” Newsom گفت. “درک من این است که من راه می رفت تا به جایگاه امروز که نیست در این مورد. من در تلاش برای نظارت بر صدها هزار نفر از کسب و کار در سراسر ایالت کالیفرنیا.”

Newsom گفت که او معتقد است آالمدا کانتی و مشک را به توافق بیش از اختلاف و گیاه ممکن است قادر به بازگشایی در اوایل هفته آینده.

یک ساعت پس از Newsom نظرات مشک مشترک خود را صدای جیر جیر دعوت از دستگیری گفت: “تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین. من خواهد بود در خط با هر کس دیگری.”

یک بیانیه نوشته شده توسط Tesla در وب سایت خود را شنبه شب گفت: شرکت “آغاز شده است و این روند از سرگیری عملیات” اما نمی گویند که تولید خواهد در واقع آغاز خواهد شد. این شرکت نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

کامل پارکینگ در دوشنبه آمد و دو روز پس از تسلا شکایت کرد آالمدا کانتی را در بخش بهداشت و درمان به دنبال سرنگونی نظم و مدیر عامل شرکت Elon Musk تهدید به حرکت تسلا را تولید و ستاد عملیات خارج از دولت است.

“کارکنان ما هیجان زده برای بازگشت به کار, و ما در حال انجام این کار با سلامت و ایمنی خود را در ذهن” تسلا شنبه در بیانیه ای گفت:.

تسلا ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که آالمدا کانتی نمی تواند محدود تر از سفارشات از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. طرح دعوی در دادگاه می گوید: فرماندار coronavirus محدودیت اشاره به دستورالعمل های فدرال طبقه بندی “وسایل نقلیه و کشتی های تجاری تولید” را به عنوان ضروری کسب و کار است که مجاز به ادامه فعالیت است.

“رک و پوست کنده این نهایی کلش” مشک نوشت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.”

او نوشت که آیا این شرکت را نگه می دارد هر گونه تولیدی در فریمانت بستگی دارد که چگونه تسلا درمان در آینده است.

محصول محدودیت: Costco به طور موقت محدودیت خرید گوشت به 3 مورد در هر عضو

Newsom گفت: بارها و بارها که استان ها می تواند اعمال محدودیت است که دقیق تر از دستور دولت است. آالمدا کانتی بود در میان شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان که برای اولین بار در کشور به تحمیل stay-at-home سفارشات در اواسط ماه مارس.

مشک شده است رجزخوانی در مورد اقامت-صفحه اصلی سفارش از شرکت مارس 29 اولین-درآمد سه ماهه منتشر شد. او به نام محدودیت های فاشیستی و خواست دولت برای جلوگیری از گرفتن آزادی مردم را.

منطقه خلیج منظور مجبور تسلا به بستن کارخانه شروع مارس 23 برای کمک به جلوگیری از ویروس’ گسترش و آن تمدید شد تا پایان ماه مه. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند سفارشات را کاهش تعداد جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور.

Alameda County Sheriff Sgt. ری کلی گفت: او نمی دانست که اگر تسلا به بازگشایی شد و آن این است که در “وکیل فاز.” هر اجرای خواهد آمد, از, Fremont, پلیس, او گفت:. فریمانت پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. شهردار لیلی مه که به حمایت تسلا نیز بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در هر روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

روز دوشنبه در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان با اشاره به بیانیه ای آن را ساخته شده از شنبه گفت: در آن مشغول به کار بود با تسلا به منظور توسعه یک طرح ایمنی اجازه می دهد فرمونت گیاه به بازگشایی شده است.

گروه گفت: به نظر می رسد به جلو برای رسیدن به توافق در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی “خیلی زود” اما اشاره کرد که با توجه به فداکاری های ساخته شده برای محافظت از بهداشت عمومی “این است که ما مسئولیت جمعی به حرکت را از طریق مراحل بازگشایی و شل شدن محدودیت” در امن ترین راه ممکن است.

تسلا می گوید: این روش های ایمنی برای محافظت از کارگران از جمله افزایش تمیز کردن, اجرای, اجتماعی, فاصله, فراهم پوشش صورت و دستکش که در آن مورد نیاز نصب موانع بین کارگران در صورت لزوم و کارگر متوسط چک در “برخی از مکان است.”

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>