Ellen Degeneres خواهد شد که سابق آرایشگران تپه ISD دانشجو در نمایش جمعه پس از شرق هوستون-منطقه منطقه ساخته شده سرفصل های ملی با گفتن ارشد DeAndre آرنولد به قطع dreadlocks مطابق با منطقه ،

آرایشگران تپه مقامات گفته آرنولد که او را به صورت تعلیق و یا ارسال به یک جایگزین پردیس و نمی خواهد بود قادر به راه رفتن در فارغ التحصیلی مگر اینکه او قطع dreadlocks.

آرنولد گفت: dreadlocks نماد میراث خود را و که پدرش از ترینیداد که در آن dreadlocks مشترک بخشی از کشور کارائیب فرهنگ است. پدر و مادر خود را در نهایت انصراف ارشد از آرایشگران تپه ISD و ثبت نام او در یکی دیگر از محلی منطقه اما آزادی مطبوعات از Ellen show می گوید میزبان درخواست خواهد شد با آرایشگران تپه ISD مقامات به تغییر سیاست های خود را.

این نسخه همچنین می گوید Grammy برنده جایزه هنرمند Alicia Keys حاضر خواهد شد آرنولد با یک بررسی برای $20,000 برای هزینه های کالج.

آرنولد در حال حاضر دریافت پیامهای حمایت از بالا مشخصات افراد از جمله تگزاسی گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز که در هفته گذشته توییتی نوجوان “هرگز خود را قطع قفل Deandre آرنولد.”

آرنولد مورد ماه پس از 13 سال پرلند ISD دانشجو Juelz Trice و پدر و مادر خود شکایت کرد که حومه مدرسه منطقه در ماه اوت پس از او گفت: مدیران در بری هیل دبیرستان با استفاده از Sharpie سیاه به رنگ در پوست سر پس از او وارد شدند و در مدرسه با یک مشترک محو کوتاه کردن مو که شامل یک “M” شکل, طراحی, اصلاح کرده, خود را به مدل موی کوتاه. دوم دانشجو پیوست کت و شلوار در هفته گذشته متهم مدیران در بری هیل جونیور بالا نیز رنگ آمیزی در پوست سر خود را با یک نشانگر دائمی.

The Ellen Degeneres Show پخش در روزهای هفته و در 3 p. m. در KHOU 11.

shelby.webb@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im