الیزابت وارن به برگزاری تاون هال در کشف سبز

الیزابت وارن برگزار خواهد شد تاون هال در کشف سبز شنبه تنها چند روز قبل از تگزاس اولیه ریاست جمهوری در روز سه شنبه.

تاون هال است که انتظار می رود برای شروع در 7 p. m.

وارن که عمیق تگزاس ریشه شروع روز خود را در کارولینای جنوبی در دولتی که ریاست جمهوری اولیه. قبل از ساخت نهایی خود را متوقف کند در هوستون در شب شنبه او نیز توقف سریع در آرکانزاس است.

وارن که در اصل از اوکلاهما فارغ التحصیل شده با درجه آموزش از دانشگاه هوستون در سال 1970. او در هر دو دانشگاه هوستون دانشکده حقوق و در دانشگاه تگزاس در آستین.

او ساخته شده یک توقف در سن آنتونیو در روز پنج شنبه که در آن او به صحبت کرد از 1700 نفر در غروب آفتاب از ایستگاه.

آخرین بار وارن مبارزات انتخاباتی در هوستون بود که در طول بحث دموکراتیک در ماه سپتامبر.

ریاست جمهوری اولیه در تگزاس می تواند نقش محوری در تصمیم گیری خواهد شد که حزب دموکرات نامزد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تگزاس دارای 228 نمایندگان که بیش از دیگر رأی گیری متحده, Iowa, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی ترکیب شده است.

یکشنبه گذشته برنی ساندرز برگزار شد تجمع در دانشگاه هوستون بود که یکی از چهار تگزاس تظاهرات برگزار شده توسط حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری هفته گذشته. جو بایدن قصد دارد به مبارزه در هوستون در روز دوشنبه. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ یک توقف در هوستون این گذشته پنج شنبه.

دروازه باز در 5 p. m. برای وارن سالن شهر. کسانی که علاقه مند به حضور خواسته شد تا در پاسخ دهید elizabethwarren.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>