الیزابت وارن دارای تاون هال در کشف سبز

صدها نفر جمع شده بودند برای شنیدن الیزابت وارن تاون هال در کشف سبز شنبه تنها چند روز قبل از تگزاس اولیه ریاست جمهوری در روز سه شنبه.

مخلوطی از مردم جمع آوری شده در خارج در چمن منتظر گیتس برای باز کردن ساعت قبل از دموکراتیک امیدوار بود را به مرحله.

Nykeisha Bryer تصمیم به آمده چرا که او هنوز هم مطمئن نیستید که برای رای دادن برای شنبه. 30 ساله مدرسه دستیار اصلی گفت: وارن آموزشی پس زمینه و خارج از غرفه به او.

“واقعیت این است که او یک مربی برای من مهم است (و) یکی از دلایلی که من کشیده به سوی او….و مطمئن شوید که ما کسی در سراسر کشور است که می تواند واقعا مدافع برای مسائلی که معلمان تجربه, دانش آموزان, تجربه, تمام ذینفعان تجربه” گفت: Bryer.

Bryer که همچنین دارای دو مدرک کارشناسی ارشد خود را گفت او نامزد بالقوه ریاست جمهوری را در بدهی وام دانشجویی یک موضوع است که در ذهن او.

وارن بوده است صریح درباره لغو بدهی وام دانشجویی.

وس جلب شد و فقط از دیدن پسر عموی خود را در تگزاس برای سه هفته گذشته اما می خواستم ببینم وارن در فرد در یک تجمع. اما 70 سال از ماساچوست گفت که او نگران بود در مورد وارن شانس.

“من نگران electability در سراسر کشور گفت:” گارنر. “هنوز هم وجود دارد یک ننگ بزرگ در مورد زنان که دیوانه است.”

گارنر گفت: او مربوط به وارن در موضع خود در مورد حقوق زنان کنترل اسلحه و محیط زیست است. او فکر می کند برنی ساندرز باید تیم با وارن در دموکراتیک بلیط.

“من هنوز هم فکر می کنم قبل از آن می رود هر بیشتر او و برنی باید تیم و فقط آن را انجام دهد” گفت: جلب. “او smarts او آرا تا کنون.”

امیرحسین Albaaj یک مهندس هسته ای در حال حاضر رای دادند اما بیرون آمد و به شهر هال به هر حال با یک زن و شوهر از دوستان برای نشان دادن حمایت برای Warren.

“مسئله من این است که تمرکز قدرت و ثروت است که اتفاق می افتد در امریکا گفت:” 24 ساله. “ما یک میلیاردر است که تصمیم می گیرد به اجرا فقط در آخرین لحظه برای انتخابات ریاست جمهوری و این یک مشکل و یک سوراخ خمیازه در جامعه آمریکا است. من فکر می کنم الیزابت وارن در cohesively توضیح مسائل ما با قدرت و ثروت در این کشور است. “

وارن که عمیق تگزاس ریشه شروع روز خود را در کارولینای جنوبی در دولتی که ریاست جمهوری اولیه.

وارن فارغ التحصیل شده با درجه آموزش از دانشگاه هوستون در سال 1970. او در هر دو دانشگاه هوستون دانشکده حقوق و در دانشگاه تگزاس در آستین.

آخرین بار وارن مبارزات انتخاباتی در هوستون بود که در طول بحث دموکراتیک در ماه سپتامبر.

ریاست جمهوری اولیه در تگزاس می تواند نقش محوری در تصمیم گیری خواهد شد که حزب دموکرات نامزد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تگزاس دارای 228 نمایندگان که بیش از دیگر رأی گیری متحده, Iowa, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی ترکیب شده است.

یکشنبه گذشته برنی ساندرز برگزار شد تجمع در دانشگاه هوستون بود که یکی از چهار تگزاس تظاهرات برگزار شده توسط حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری هفته گذشته. جو بایدن قصد دارد به مبارزه در هوستون در روز دوشنبه. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ یک توقف در هوستون این گذشته پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>