عنصر زن ستیزی’: پلوسی دیگران ضجه و زاری کردن که وارن خروج برگ ریاست جمهوری به مردان

واشنگتن – الیزابت وارن اجتناب شود آنچه او به نام “دام سوال” پنج شنبه وقتی پرسید که آیا جنسیتی نقش مهمی در شکست به پیروزی حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“اگر شما می گویند, ‘آره وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه” هر کس می گوید: “Whiner,” وارن به خبرنگاران گفت: پس از رها کردن مسابقه. “و اگر به شما می گویند, ‘بدون هیچ جنسیتی’ در مورد bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟!”

اما مجلس نانسی پلوسی ملت بالاترین-انتخاب زن سیاستمدار و برای اولین بار به بلندگو gavel بود پس ساکت.

“من فکر می کنم وجود دارد یک عنصر خاص از زن ستیزی است که وجود دارد” پلوسی گفت: در هفته کنفرانس خبری در کاپیتول هیل پنج شنبه.

این خصوص سوال تند و تلخ برای زنان که هنوز هم ناراحت است که هیلاری کلینتون از دست داد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

زنان آمد خروش دوباره در سال 2018 ارائه مقدار زیادی از انرژی از طریق نامزدها کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و رای – کمک کرد که دموکرات ها را به بازگشت به خانه.

تعداد بی سابقه ای از زنان برای فرار کنگره است. زنان اهدا یک رکورد مقدار پول به کنگره نامزدها. و در حالی که هر دو مردان و زنان معلوم شد در نرخ ثبت در سال 2018 زنان – که در حال حاضر رای دادند و در نرخ بالاتر از مرد – افزایش مشارکت مردم و حتی بیشتر.

ادامه این روند یک رکورد تعداد زنان وارد این سال دموکراتیک مسابقه برای رئیس جمهور با وارن گذشته قابل توجه زن نامزد برداشت. تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی است که هنوز رقابت همراه با ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اما هیچ مسیر به نامزدی.

که می شود وارن حامیان?: خروج لزوما به نفع Bernie Sanders, کارشناسان می گویند

کالیفرنیا دموکراتیک بهداشت ، کامالا هریس که به پایان رسید ریاست جمهوری تلاش در ماه دسامبر گفت: 2020 چرخه ارائه شده “بسیار مشروع سوال در مورد چالش های زنان در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

“نگاه کنید که چه اتفاقی افتاده است. وجود زنان در حال حاضر در این مسابقه,” او گفت: در سی ان ان در مدت کوتاهی پس از وارن برداشت. “شما می دانید ما می توانیم یک بحث دیگر در مورد آن. اما واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود آن را بسیار روشن است که زنان فوق العاده واجد شرایط و قادر به فرمانده کل قوا در ایالات متحده آمریکا است.”

ناامیدی زن ممکن است احساس کنید که در این مسابقه به دو مردان بزرگ توسط این واقعیت است که آن را 100 سالگرد تصویب 19 متمم که به زنان حق رای دادن.

“من فکر می کنم آن است که به خصوص تلخ و شیرین برای دموکراتیک زنان نامزد در این مسابقه گفت:” Teri Finneman نویسنده کتاب “مطبوعات تصاویر از زنان سیاستمداران 1870s-2000s. “که فقط اتفاق افتاده در طی چه قرار است جشن سال از 100 سال از زنان در نهایت جای خود را در کانون توجه در این جشن از حقوق زنان در این کشور و در عین حال ما هنوز ساخته نشده به عنوان پیشرفت های زیادی به عنوان شما می توانید فکر می کردم در آن 100 سال است.”

پلوسی که برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند در دانشگاه جورج تاون در تاثیر 19th متمم گفت: او نزدیک به گریه می کند هر بار که او معرفی شده است به عنوان قدرتمند ترین زن در کشور است.

“از آنجا که من آرزو می کنم که درست نیست,” او گفت:. “من آرزو می کنم که ما تا به حال یک زن رئیس جمهور ایالات متحده است. و ما بسیار نزدیک به انجام است که یک زن بود که واجد شرایط بهتر از بسیاری از افرادی که در پی آن دفتر و حتی آن را به دست آورد.”

در حالی که 71 درصد از پاسخ دهندگان به یک ملی ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی در ماه ژانویه گفت که آنها شخصا خواهد بود و راحت با یک زن رئیس جمهور فقط 33 درصد می گویند همسایگان خود خواهد بود – یک گفتن و شاید بیشتر پرده و اندازه گیری

به طور بالقوه قابل توجهی برای نامزدی مسابقه حدود نیمی از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان فکر می باید یک زمان سخت تر از یک مرد در حال اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. که می توانست یک نقص در یک سال و زمانی که دموکرات رای دهندگان قرار می گیرد یک اولویت بالا در پیدا کردن قوی ترین حریف برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

جوانان غیاب: بسیاری از رای دهندگان جوان نشسته سه شنبه, کمک به برنی ساندرز’ زیان

کلی Dittmar محقق در مرکز زنان آمریکایی و سیاست در ایگلتون موسسه سیاست در دانشگاه راتگرز گفت: بسیاری از نامزدها نشان داد که آنها آماده شده و واجد شرایط به رئیس جمهور شود.

در حال حاضر, او گفت: آن را “تا به رای دهندگان” و رسانه ها به انجام برخی از خود بازتاب در مورد چگونه تعصبات جنسیتی هستند “اطلاع رسانی ما ارزیابی و انتظارات از نامزدها و پوشش ما از نامزدها.”

توسط سه شنبه, زمانی که وارن چشم انداز نگاه تار اکثر رای دهندگان انتخاب یکی از سه مرد نامزد باقی مانده است.

بایدن به حال بزرگترین سهم از حمایت از زن رای دهندگان با توجه به نظرسنجی های خروج از 12 از 14 متحده که رای دادند. بایدن متوسط حمایت از زن رای دهندگان بود 37 درصد نسبت به 15 درصد وارن. بایدن همچنین انجام بهترین در میان نر رای دهندگان گرفتن 36 درصد متوسط پشتیبانی در مقایسه با 9 درصد وارن.

ایالت مینه سوتا ctq که در سمت چپ نژاد دوشنبه استدلال در طول مبارزات انتخاباتی که پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا را ساخته اند آن را به بحث مرحله با فقدان نسبی تجربه اگر او می شده است ،

“زنان برگزار می شود به یک استاندارد بالاتر” Klobuchar گفت: در یک ماه نوامبر بحث است. “در غیر این صورت ما می تواند یک بازی به نام به نام زن مورد علاقه خود را رئیس جمهور که ما نمی تواند انجام دهد به دلیل آن است که تمام مردان بوده است.”

وارن که معروف همیشه “یک برنامه برای که” ساخته شده است شهرت به عنوان یکی از باهوش ترین نامزدها. آنیتا دان ارشد مشاور بایدن است به نام وارن “تا کنون بهترین مناظره در این زمینه است.” وارن حذف از مایکل بلومبرگ در دو بحث او در شرکت است که به عنوان یکی از دلایل سابق شهر نیویورک شهردار تا به حال شرم آور نشان در سه شنبه با وجود هزینه های ثبت مقدار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی. او برگشت و روز بعد.

وارن اشاره به بلومبرگ زمانی که او را شکست اخبار به کارکنان خود در روز شنبه که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را. مثال او موفقیت وارن گفت: “او نشان داد که او مایل به مبارزه هستند.

“هنگامی که لازم است ما به سمت چپ مقدار زیادی از خون و دندان در طبقه” وارن گفت: با توجه به متن از سخنان خصوصی. “و من فکر می کنم یک میلیاردر که محروم شده است این شانس را به خرید این انتخابات است.”

جسی Lehrich سابق سیاست خارجی سخنگوی کلینتون آن را به نام دردناک “برای دیدن یکی دیگر باید شود خانم رئیس جمهور در پاییز کوتاه با وجود outshining رقابت است.”

“واقعیت این است که من نمی خواهد به دیدن یا Elizabeth Warren, ctq یا کامالا هریس کاملا eviscerate دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بحث مرحله باعث می شود من خیلی غم انگیز است” او در توئیتر خود نوشت.

پلوسی گفت: برخی از زن ستیزی است که او می بیند معنی نیست روحیه. بسیاری از مردان به شما خواهد گفت که آنها قوی مادران, خواهران و دختران.

“اما آنها خود را ناامنی, من حدس می زنم شما می گویند,” او اضافه شده است.

هنوز پلوسی گفت که او هیچ شکی نیست که امریکا آماده است برای یک زن به ریاست جمهوری. اما او گفت: دختران ممکن است نیاز به شروع به فکر کردن در مورد اینکه رئیس جمهور بعد از آنها متولد این راه برخی از مردان ممکن است.

وارن سعی در القای رویایی که با ساخت “انگشت کوچک وعده” با او ملاقات در کمپین محاکمه به یاد داشته باشید که دختران می تواند اجرا برای رئيس جمهور.

“نام من الیزابت و من در حال اجرا برای رئیس جمهور زیرا این چیزی نمی,” او آنها را در حالی که قفل کردن چشم.

یکی از سخت ترین بخش از تصمیم خود برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی او بود و فکر کردن در مورد تمام وعده و “تمام کسانی که دختران کوچک را که در حال رفتن به باید صبر کنید چهار سال دیگر.”

اما در حالی که او کاهش یافته است روز شنبه به شرح آنچه موانع هنوز هم باقی می ماند برای زنان به دنبال بالاترین مقام او ساخته شده یکی دیگر از تعهد.

“من به شما قول می دهم این,” او گفت: به خبرنگاران گفت. “من باید بسیار بیشتری برای گفتن در مورد این موضوع بعد از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>