سالمند قانون: اثر COVID-19-پرداخت های مربوط به دریافت کنندگان خدمات درمانی از دیگر مزایای دولتی

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور در مارس 27, 2020, شامل تاثیر اقتصادی پرداخت شده به طور مستقیم به افراد و خانواده ها تا 1200 $در هر فیلم برای افرادی که با درآمد کمتر از $99,000 (یا $198,000 برای زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک) به علاوه 500 دلار به ازای هر کودک زیر 17 سال. برخی از مزایای دولتی از جمله پزشکی و درآمد مکمل امنیت باید کلاه در هر دو درآمد ماهیانه و شمارا دارایی های (منابع) یک فرد می تواند داشته باشد و هنوز هم واجد شرایط دریافت مزایای آن. آدرس این مقاله اثر دولت فدرال امداد پرداخت خواهد شد که از جمله مزایای.

اولین چیزی که می دانم این است که این پرداخت ها که به طور خودکار صادر شده توسط وزارت خزانه داری. اداره تامین اجتماعی و IRS در حال کار با هم به طوری که ذینفعان تامین اجتماعی که نمی اظهارنامه مالیاتی درآمد لازم نیست که به یک فایل فقط برای دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت. دریافت کنندگان درآمد تامینی تکمیلی) باید مزایای خود را دریافت پرداخت ها به صورت خودکار بعد از اوایل ماه مه. گیرندگان به طور کلی دریافت به صورت خودکار پرداخت و واریز مستقیم, مستقیم اکسپرس کارت اعتباری و یا چک مقاله فقط به عنوان آنها به طور معمول خود را دریافت SSI یا مزایای تامین اجتماعی.

مهم: SSI ذینفع که آیا فایل اظهارنامه مالیاتی و فرزندان باید بازدید IRS صفحه بلافاصله برای اطمینان از دریافت آنها را پرداخت بدون تاخیر: https://www.irs.gov/coronavirus/non-filers-enter-payment-info-here. افرادی که شروع به دریافت و تامین اجتماعی و یا مزایای SSI برای اولین بار در سال 2020 نیز باید بازدید از این “غیر filers” در سایت.

در دراز مدت مراقبت های پزشکی و امنیتی مکمل درآمد دو برنامه با درآمد و منابع کلاه. در دراز مدت مراقبت پزشکی است کمک های پزشکی برنامه برای افرادی که به دیدار برخی از وضعیت مالی و الزامات واجد شرایط بودن و تجویز شده است در تگزاس توسط تگزاس بهداشت و خدمات انسانی کمیسیون (HHSC). امنیتی مکمل درآمد نقدی برنامه کمک های اداره شده توسط دولت تأمین اجتماعی با شرایط مشابه به کسانی که از دراز مدت مراقبت های پزشکی برنامه. هر دو برنامه باید درآمد کلاه. برای بهره مند از این برنامه ها تاثیر اقتصادی پرداخت خواهد شد به عنوان درآمد. علاوه بر ذینفع معمولا باید گزارش تغییرات در درآمد و یا دارایی به HHSC یا اداره تامین اجتماعی. ذینفع ملزم به گزارش دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت.

این کلاه شمارا دارایی های پزشکی و امنیتی مکمل درآمد $2,000. تحت هر دو پزشکی و امنیتی مکمل درآمد قوانین اقتصادی پرداخت خواهد بود از مطالعه حذف شدند که شمارش به عنوان یک منبع برای 12 ماه پس از ماه رسید. در طول این 12 ماه دوره به منظور پرداخت نمی شود و شمارش به عنوان یک منبع پرداخت نمی شود و مخلوط با سایر درآمد آن باید به طور جداگانه قابل شناسایی است. برای مثال پرداخت می شود واریز و یا انتقال به یک حساب جداگانه و پس از صرف پایین در سال است. حتی اگر ذینفع نیست و باید جداگانه حساب تگزاس بهداشت و خدمات انسانی کمیسیون هنگام بررسی یا نظارت بر حساب های بانکی فرض بر این است که در هنگام برداشت از حساب با مخلوط وجوه در آن “غیر از مطالعه حذف شدند” وجوه خارج هستند ،

این بدان معنی است که مدیکید و SSI ذینفع که تاثیر اقتصادی پرداخت خود را فشار شمارا دارایی بیش کلاه 2000 دلار باید کمتر از 2000 $در پایان دوره 12 ماهه.

ممکن است شما بازدید www.wrightabshire.com. وسلی E. Wright and Molly عزیز Abshire در حال وکلای با شرکت رایت Abshire, وکیل مدافع, P. C., با دفاتر در بللیر جنگل و Carmine. هر دو هیئت مدیره تایید شده توسط هیئت تگزاس تخصص حقوقی در املاک و برنامه ریزی و قانون انحصار وراثت و گواهی شده به عنوان سالمند قانون وکلای مدافع ملی سالمند قانون پایه و اساس است. هیچ چیز موجود در این نشریه باید در نظر گرفته شود به عنوان ارائه مشاوره حقوقی به هر فرد مورد خاص اما باید در نظر گرفته شود و اطلاعات عمومی. با تشکر از شما برای رایت Abshire را Theresa A. Clarke که کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>