ال پاسو به خاطر جرم تیراندازی یک سال بعد

یک سال بعد, El Paso است که به یاد یکی از دردناک ترین روز در تاریخ آن است.

در اوت. 3, 2019, اتهام سفید supremacist وارد محلی خارج شده و به ضرب گلوله کشته و 23 نفر در مرگبارترین حمله در اسپانیایی مدرن در تاریخ ایالات متحده است.

ال پاسو: ‘قوی’ پس از عکسبرداری ال پاسو در حال حاضر آسیب پذیر به ویروس

بازماندگان و خانواده های قربانیان جمع آوری شده در این شهرستان خبر “باغ شفا” به دعا و به یاد داشته باشید در آستانه سالگرد تیراندازی.

در یاد, El Paso, را نور از 23 luminarias در کلیولند مربع پارک کراوات نارنجی روبان در برابر خشونت اسلحه در یک بنای یادبود در اندیشیدن پارک میزبان یک درایو-از طریق luminaria مسیر در Ascarate پارک. رسانه های اجتماعی هشتگ #elpasostrong و #atimetoremember نیز علامت روز.

“ما را نشان می دهد جهان چگونه به عشق همسایه خود را به عنوان خودتان”, El Paso, شهردار دی مارگو گفت: در یک سرویس در باغ در Aug. 2, El Paso Times گزارش می دهد.

“پنج مرحله از غم و اندوه در حال انکار و خشم و چانه زنی و غم و اندوه و پذیرش” مارگو گفت. “یک ششم در حال حاضر اضافه شده: عبارت است از این تراژدی برای خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده و به شهر ما و منطقه ما ؟ پس از دعا با توجه به این تنها پاسخ من این است: ما باید ترس نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>