واشنگتن – هشت سناتور دموکرات را شکست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه – پیوستن به تمام اتاق را دموکرات برای حمایت از قانونی که محدود کردن رئیس جمهور را توانایی به راه انداختن جنگ با ایران.

این 55-45 رای مشخص نادر هر دو حزب تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت و تأکید قانونگذاران’ نگرانی که آمریکا تنش با ایران تشدید می تواند به یک جنگ تمام عیار.

دموکرات ها گفت: کنگره تا به حال به عمل به مهار غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور با این استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن آورده ایالات متحده را به آستانه جنگ با ایران زمانی که او سبز روشن مرگبار اعتصاب با هدف قرار دادن تهران قدرتمند نظامی به رهبری ژنرال قاسم سلیمانی.

“من از ترس است که رئیس جمهور نامنظم تصمیم گیری خود را عدم استراتژی خود را عدم توانایی در کنترل تکانه های مه سرهم بندی کردن ما را به یک جنگ … حتی اگر او قصد ندارد آن را” رهبر اقلیت سنا چارلز شومر D-n. y. گفت: در روز پنج شنبه در این بحث است.

شومر گفت: رای بود “یک شات روشن در سراسر کمان” به تهمت که کنگره نمی خواهد حمایت از یکی دیگر از “جنگ بی پایان” در خاورمیانه است.

بسیاری از سنا 53 جمهوری خواهان رای دادند در برابر این اقدام که مستقیم رئیس جمهور برای پایان دادن به استفاده آمریکا از نیروی نظامی درگیر در “جنگ علیه ایران” مگر اینکه به صراحت مجاز توسط کنگره است.

سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز پنجشنبه گفت که او را در مجلس سنا اندازه گیری برای مجلس رای این ماه است. حتی اگر از آن عبور می کند خانه مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعی است آن را وتو کند. کمی وجود دارد شانس است که طرفداران این اندازه گیری می تواند به دو سوم مجلس نمایندگان و سنا فمن نیاز به نادیده گرفتن حق وتو.

“این بسیار مهم است برای کشور ما امنیت است که این کشور ایالات متحده آمریکا نه برای رای دادن به جنگ ایران و قدرت وضوح” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی چهارشنبه. “ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف.”

خواه مخالفان گفت: سنا پیشنهاد را به شدت محدود پنتاگون توانایی دفاع از آمریکا در برابر تهدیدات ناشی از ایران است. آنها نه دموکرات ها برای انتقاد از سلیمانی کشتن.

“این بود که برخی بی پروا عمل می کنند. آن را محاسبه و محدود پاسخ به قابل توجه و رو به رشد تهدید به حمله علیه ایالات متحده پرسنل در عراق توسط یک جسارت دشمن” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: در یک طبقه سنا سخنرانی این هفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم او گفت: ترمیم بازدارندگی و کاهش خطر جنگ.

رئیس اسپانسر اندازه گیری دیابت Tim Kaine, D-Va., گفت: بحث شد کمتر مورد تهمت ایران استراتژی و بیشتر در مورد کنگره اعمال آن در قانون اساسی مسئولیت به اعلام جنگ.

“توهین آمیز جنگ نیاز به یک کنگره بحث و رای دادن. این نباید یک بحث گزاره” Kaine گفت: در طول چهار بحث است. “اگر ما به سفارش زنان و مردان جوان ما … به خطر زندگی خود را در سلامت و جنگ را باید بر اساس دقت شور توسط مردم انتخاب می شوند مقننه و نه می گویند-پس از هر یک نفر است.”

Kaine اذعان او به اندازه کافی حمایت به نادیده گرفتن حق وتو اما گفت که او امیدوار تهمت خواهد بود تحت تاثیر کنگره رای دادن.

“ما در حال گوش دادن به ما از تشکیل و ما در حال گفتن او چشم به جنگ دیگری” خواهد بود یک اشتباه Kaine گفت.

هشت جمهوریخواهان که رای “بله” در این قطعنامه عبارت بودند از: سنسور. لامار الکساندر تنسی بیل کسیدی لوئیزیانا, سوزان کالینز از مین مایک لی از یوتا رند پل از کنتاکی جری موران از کانزاس, لیزا Murkowski از آلاسکا و تاد جوان از ایندیانا است.

جوان ستایش تهمت تصمیم به هدف سلیمانی اما گفت: قانونگذاران باید یک تعهد به بحث استفاده آمریکا از نیروی نظامی.

“برای نزدیک به دو دهه در کنگره شده است AWOL در برخی مسائل امنیت ملی و تلاش برای تصویب باک به ما فرمانده زمانی که چیز اشتباه” گفت: جوان سابق دریایی و سرسخت محافظه کار است. “آن زمان ما را به انجام کار ما است.”

لی را رد کرد انتقاد از همکار خود را GOP قانونگذاران که اندازه گیری خواهد کراوات تهمت دست یا سیگنال “ضعف” در بخشی از ایالات متحده است.

“ما نمی ارسال یک پیام ضعف هنگامی که ما ایستاده برای حاکمیت قانون” لی گفت. “این یک پیام از قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su