اد نی می گوید تگزاسی ‘دروغ’ به او در خود کوتاه هوستون روی لئامت دادن

اد نی گفت که او احساس به دروغ در هشت ماه او صرف با Houston Texans در سال 2013.

زمانی که تگزاسی امضا سالن از شهرت ایمنی به سه سال 15 میلیون دلار معامله شد انتظار می رود به رهبری به یک تگزاسی تیم آینده back-to-back AFC جنوبی عنوان.

جان مکلین تگزاس ورزشی ملت کیسه مراسلات پستی: می توانید جدید رئیس نوبه خود در اطراف تگزاسی دفاع در سال 2020?

تگزاسی ها تا به حال یک فاجعه فصل رفتن 2-14 در یک سال که در آن گری Kubiak اخراج شد اواسط فصل. نی که از دست رفته دو بازی اول پس از جراحی مفصل ران منتشر شد و نه بازی به این فصل حدود یک ماه قبل از Kubiak اخراج شد.

در 50 دقیقه مصاحبه در یک قسمت از Bleacher Report را “داستان بی حد و حصر با استاد minnesota vikings,” نی گفت که او نمی مانند Kubiak “مدرسه قدیمی ذهنیت” یا چگونه تگزاسی مربیگری کارکنان در ارتباط برقرار کردن با بازیکنان است. او فکر کرد که پیشنهادات خود را به کادر مربیگری دیده می شود به عنوان مفید اما بازخورد خود نبود خوش آمدید.

“شما در واقع مرا در استخدام من و از من خواست به شما بگویم چیزهایی که من به شما گفتن” نی گفت: در حدود 40 دقیقه علامت مصاحبه. “و هنگامی که من شروع به گفتن چیزهای که آنها شانه ای بالا انداخت مرا. آن را مانند, ‘Nah که چگونه ما آن را انجام دهد.’ بنابراین من به دروغ. من بیش از حد به دروغ.”

پس از آزاد شدن نی بلافاصله امضا شده با جت و تمام کردن فصل در نیویورک قبل از خود را به پایان 12 سال کار حرفه ای.

نی نیز اشاره سابق تگزاسی صاحب باب McNair نظرات در یک سال 2017 NFL صاحبان نشست زمانی که او گفت: “ما نمی توانیم از زندانیان در حال اجرا زندان است.” این دیدگاه به طور گسترده ای به عنوان تفسیر تماس با بازیکنان “زندانیان است.” McNair بعد عذرخواهی کرد و گفت: او با اشاره به چگونگی لیگ کار باعث می شود تصمیم گیری بدون ورودی از صاحبان.

نویسندگان نظرات در HOUSTONCHRONICLE.COM چگونه می توانید تگزاسی رسیدن به سوپر باول ؟

“وقتی که من رفتم به هوستون در آن زمان مرا به جنوب و پس از آن دلسرد” نی گفت. “… من تو را دیدم که زمانی که من وجود دارد. هوستون راه که می گویند که آنها آن را به نام. و این نه شهر این سازمان در آن زمان است. و آنها تا به حال که مدرسه ذهنیت است. شما تا به حال مربیان صحبت بی پروا به بچه ها و گفتم: “به عنوان یک مرد رشد کرده است, چگونه می توانم شما اجازه دهید که اتفاق می افتد؟’ به علاوه به عنوان یک مربی شما نمی خواهید برای دریافت همه چیز از آن مرد است که شما می خواهید از آنجا که شما در حال صحبت کردن به او بی پروا. من احاطه شده توسط یک دسته از بچه ها فقط به کار. این یک کار است. نبود فوتبال هر بیشتر و برای من که تخلیه شد.”

پس از بازنشستگی نی صرف یک سال به عنوان دستیار مربی با Buffalo Bills. در ژانویه نی نامگذاری شد رئیس ستاد برای فوتبال برنامه در دانشگاه میامی, مادر آلما خود را.

“داستان بی حد و حصر با استاد minnesota vikings” یک فصل طولانی سری از مصاحبه با بازیکنان سابق. برخی از مصاحبه باید شامل ریکی ویلیامز, Jacoby جونز و مایکل جکسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر