خوردن راه خود را از طریق یادبود شهرستان در طول هفته رستوران

آماده شدن اشتها خود را برای اولین یادبود رستوران های شهر هفته اجازه می دهد شام و رستوران ها را به بازگشت به یادبود هرمان پایه و اساس است.

در تمام طول ماه مارس سال 2020 دوازده رستوران ها ارائه خواهد شد معاملات در ظروف نفیس همراه با گزینه ای برای اهدا در هر نقطه بین $3 و $7 در هر وعده غذایی. MetroNational توسعه شرکت در پشت رستوران هفته ارائه شده 50 درصد بازی در تمام وجوه اهدا شده است.

به زودی: Brazilian steakhouse Gauchos دو سول برای باز کردن در هایلند ویلیج

“ما احساس به شدت در مورد راه اندازی یک جدید کمپین خیریه در یادبود شهرستان به منظور افزایش بیشتر احساس ما از جامعه در اینجا” MetroNational جمهور Jason Johnson گفت. “ما می خواستیم همسایگان ما کسب و کارهای محلی و یادبود هرمان بنیاد به می دانم که آنها باید از ما حمایت کند.”

HoustonChronicle.com: آلیسون طبخ بررسی ‘هوستون برای ریور اوکس’

برای یک لیست کامل از رستوران شرکت دیدن گالری فوق.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>