آخر هفته عید پاک می تواند طوفان شدید و گردباد ممکن است از تگزاس به ویرجینیا

آخر هفته عید پاک آهنگ های ابتدای فصل گردباد و پیش بینی پیش بینی خطرناک دو یا سه روز در سراسر نوار زیادی از جنوب با احتمال چندین شدید رعد و برق مقدس و جاری شدن سیل از تگزاس مرکزی به ویرجینیا.

جمع آوری طوفان آغاز خواهد شد در تگزاس با رعد و برق شدید شنبه شب در تنها ستاره امور خارجه و احتمالا به بخش هایی از لوئیزیانا سی سی پی و آلاباما و حتی گرجستان همراه با باران های سنگین.

برای عید پاک یکشنبه جنوبی حرکت جلو و مرکز گردباد گسترده دستخوش توفان و تگرگ های بزرگ ممکن است از هوستون به رالی کارولینای شمالی به یکشنبه شب.

AccuWeather رئیس پخش هواشناس برنی Rayno گفت که او “بسیار نگران” در مورد امکان متعدد مقدس در عید پاک.

“اعتماد به نفس در حال رشد است که ما به دنبال چند تورنادو در زمین یکشنبه و این احتمال وجود دارد که این خواهد بود که یک گردباد شیوع” Rayno گفت: با توجه به AccuWeather.

NWS طوفان مرکز پیش بینی گوید “قوی آستین دنبال گردباد و بالقوه گسترده مخرب باد ممکن است” به یکشنبه شب.

باران سنگین نیز انتظار می رود به صبح روز دوشنبه بیش از بسیاری از همان منطقه به عنوان طوفان حرکت شرق.

پیش بینی احتیاط که به جای بغل کردن و یا بالا گلف ساحل طوفان سیستم می تواند به توسعه دورتر در شمال بیش از ایالت های مرکزی به دره اوهایو در روز یکشنبه و پنج شنبه شب. که حتی می تواند به برخی از گردباد تهدید به mid-Atlantic coast در روز دوشنبه.

اجتماعی فاصله یا گردباد پناهگاه: آن پیشی می گیرد?

بیشتر: چگونه 2% tornado خطر تبدیل به هفت مقدس که به کشته شدن 25 نفر و وارد هزاران ساختمان

با تورنادو در آخر هفته پیش بینی ساکنان شدید در مناطق آب و هوایی ممکن است روبرو می شوند پروتکل جدید در coronavirus دوران حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت.

خدمات ملی آب و هوا در آلاباما اشاره می کند که تصمیم گیری برای باز کردن هر جامعه پناهگاه های در حال انجام در سطح محلی و یا در سطح شهرستان است و شهروندان باید با جامعه خود پناهگاه مدیران به مطمئن شوید که آنها در حال باز کردن و اگر وجود دارد هر محلی COVID-19 ملاحظات.

“قطعا هر کجا که شما انتخاب می کنید به پناهگاه از یک گردباد شما باید با استفاده از به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی که ممکن است برای مهار گسترش COVID-19 به عنوان بهترین عنوان شما می توانید” خدمات آب و هوا می گوید. “اگر تکیه عمومی جامعه پناهگاه در حال حاضر ممکن است زمان برای کشف گزینه های دیگر که ممکن است شما در حفظ و امن تر از آب و هوایی شدید و احتمالا محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به COVID-19.”

AccuWeather هواشناس و آمادگی اضطراری متخصص بکی DePodwin گفت که اگر یک گردباد است که در نزدیکی ساکنان باید پوشش را در حمام و سرویس بهداشتی با نمای بیرونی دیوار راه پله و یا یک زیرزمین است.

این “نکته اصلی این است برای قرار دادن به عنوان بسیاری از دیوار بین شما و دیوارهای خارجی” او گفت:.

کمک: دویل برنج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>