#EachforEqual تم برای روز بین المللی زنان 2020. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

برابری جنسیتی خوب است برای اقتصاد و است که پیام forganizers از روز بین المللی زنان 2020 امید به ترومپت در روز یکشنبه.

“برابری است نه زنان موضوع آن را به یک کسب و کار موضوع” روز جهانی سایت می گوید.

جنسیتی و برابری در دولت, محل, مراقبت های بهداشتی, ورزشی و پوشش رسانه ای دست یافتنی است از طریق اقدام جمعی سازمان می گویند. آنها امیدوارند که این سال را به موضوع #EachforEqual را الهام بخشیدن به دیگران برای به چالش کشیدن تعصبات سوال کلیشه ها و جشن دستاوردهای زنان در سراسر جهان است.

از یک جشنواره در برلین به یک ماراتن در اندونزی و یا توانمندسازی اقتصادی رویداد در واشنگتن دی سی در هر گوشه ای از جهان را علامت روز در آن راه منحصر به فرد خود.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

چه روز بین المللی زنان?

این روز را به رسمیت می شناسد اجتماعی, اقتصادی, فرهنگی و سیاسی دستاوردهای زنان در سطح جهان است و یک تماس به اقدام برای برابری جنسیتی. شروع در سال 1911 روز بین المللی زنان مشاهده شده است برای بیش از یک قرن است. هیچ دولت و شرکت و سازمان و یا نهاد رسانه می تواند ادعا تنها اعتبار است.

چگونه است که در روز جشن ؟

وجود دارد وقایع ذکر شده در 21 کشور در وب سایت رسمی. هر سازمان دعوت شده است به انتشار یک رویداد جدید. تظاهرات راهپیمایی, ماراتن, پنل بحث و آبجو مزه هستند و فقط برخی از فعالیت های. سازمان دهندگان که مایل به طرح خود را جشن خوش آمدید به منابع مفید در سایت.

چگونه می توانم پیدا کردن وقایع نزدیک به من ؟

شما می توانید جستجو توسط شهرستان و کشور در روز بین المللی زنان صفحه حوادث. برخی از شهرستانها در حال حمایت از حوادث متعدد.

برخی از نمونه هایی از حوادث ؟

انجمن بین المللی زنان NYC فصل میزبان یک چای بالا پذیرش در این دیدگاه جهان برای چای. بخشی از هزینه ثبت نام خواهد بود اهدا به سازمان پیشاهنگی دختران از ایالات متحده است.

زنان در رهبری ناهار و کتاب بحث خواهد رخ می دهد در دانشگاه را جی رابینسون کالج بازرگانی فارغ التحصیلان در آتلانتا. آماده به بحث در مورد “دختران زیبا را دریافت نمی گوشه دفتر” توسط لوئیس فرانکل.

رویدادهای برنامه ریزی شده در تمام بعد از ظهر \9 مارس در Cascadia Garlington مرکز بهداشت در پورتلند اورگان است. بازتاب و بحث عملکرد رقص و مستند نشان دادن برنامه ریزی شده است.

در میان حوادث خارج از کشور: ونکوور برگزار خواهد شد “قوی, زنان قوی, موسیقی 2020” کنسرت موسیقی سری یک هنر متمرکز ویترین و پانل در دانشگاه بریتیش کلمبیا هنر و فرهنگ منطقه و همچنین به عنوان یک وبینار رایگان در جمعی فردگرایی در عمل به میزبانی اجتماعی ریشه مشاوره. ارائه دوباره به نواز دعوت از زنان, فیلم ماجراجویی تور ارائه خواهد شد در سیدنی استرالیا است. تور مجموعه ای از فیلم های کوتاه spotlighting شدید ورزشکاران که زنان هستند.

آنچه که در تاریخچه روز بین المللی زنان?

رهبر زنان دفتر حزب سوسیال دموکرات در آلمان کلارا زتکین پیشنهاد یک جشن در هر کشور در همان روز برای زنان به “را فشار دهید برای خواسته های خود را.” این روز برای اولین بار مشاهده شده در 19 مارس سال 1911 در اتریش, دانمارک, آلمان و سوئیس. مبارزات در سراسر اروپا در برابر جنگ جهانی اول الهام گرفته از زنان در دیگر کشورها به اتخاذ روز بین المللی زنان.

تاریخ رعايت نقل مکان کرد و به 8 مارس در سال 1913. سازمان ملل متحد جشن روز بین المللی زنان برای اولین بار در سال 1975 آغاز شده و سنت سالانه موضوع در سال 1996 با توجه به وب سایت رسمی.

چگونه می توانم مناسبت روز بین المللی زنان در رسانه های اجتماعی است ؟

سازمان دهندگان درخواست هواداران به “اعتصاب #EachforEqual مطرح” در selfies. “خود را ارسال #IWD2020 پیام در رسانه های اجتماعی خود را با ‘دست’ برابر الچه تماس بگیرید قوی به عمل برای دیگران به حمایت از #EachforEqual همچنین” وب سایت می گوید.

حوادث برگزار شد تنها برای یک روز ؟

این #EachforEqual کمپین اجرا می شود در تمام طول سال با توجه به وب سایت.

است وجود دارد یک بین المللی مردان روز ؟

بین المللی مردان بعد مشاهده شده است سالانه در بیش از 80 کشور در Nov. 19. ماه نوامبر که شامل Movember جمع آوری کمک برای مردان, سلامت و روز جهانی کودک است “مهم مردانه روح” وب سایت رسمی می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>