دوایت هاوارد ممنون به پشت در NBA dunk contest

منتشر شده

اگر دوایت هاوارد بازگشت به لیکرز و موفقیت در نقش خود را از آمدن زمین جای تعجب بود هفت سال بعد از او برای پیوستن به راکت و پس از بازی نه بازی های فصل گذشته خود را بازگشت به غوطه دادن مسابقه ممکن است به عنوان یک شوک به او.

هوارد اما گفت او شروع به فکر کردن در مورد آن را در تابستان گذشته زمانی که او توانبخشی رفت و به خوبی به اندازه کافی برای انجام برخی از dunk contest انتقاد در آتلانتا و لس آنجلس.

“این شگفت انگیز است” هوارد گفت. “من فقط خیلی ممنون به اینجا, فقط در این لحظه. انتظار نداشتم این همه. بنابراین این زمان شگفت انگیز. آن را مانند یک برکت و رحمت به پشت در All-Star Weekend.

“سال گذشته وقتی که من رفتن را از طریق آسیب ها و چیزهای که من فقط میگفتم به خودم که من قصد ندارم به تسلیم شدن نیست. من قصد دارم برای حفظ هل دادن و من فکر می کنم سال آینده در حال رفتن به یکی از بهترین سال زندگی من و زندگی حرفه ای من. من فقط میگفتم خودم به آماده برای هر چیزی. فقط بیرون رفتن هر روز فشار خودم را به حد و چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد.”

مرتبط با: جیمز هاردن – من انتظار دارم به بهترین مقابله با آن

هوارد برنده سال 2008 dunk contest همچنین رقابت در سال 2007 و 2009 و گفت: به جای انتظار برای دعوت به بازگشت در سال 2020 به او رسیده به NBA.

“من لذت بردن از dunking” هوارد گفت. “من شده است dunking تمام زندگی من اساسا. تابستان گذشته من تا به حال شانس به غوطه دادن مسابقه با یک خیابان واقعی dunker در ساحل ونیز و پس از ما به پایان رسید dunking بودم: ‘مرد است که احساس واقعا خوب واقعا جمعیت به آن و فقط لذت بردن از dunking بسکتبال دوباره.’

“من فوق العاده بود شگفت زده بود که من قادر به دریافت و غوطه دادن مانند آن. بنابراین من گفت: “از این لحظه به بعد سعی میکنم به خودم آماده برای غوطه دادن مسابقه. و در اینجا ما امروز در اینجا. این فوق العاده است.”

بیشتر: راسل وستبروک در یک منطقه راحتی برای موشک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>