DWI گمان می برند که در زمان پلیس را بی حس کردن تفنگ کشته شده توسط افسر در شمال هوستون, پلیس می گویند

یک مرد بود که دستگیر شدن در یک DWI مسئول کشته شد که دستگیری افسر پس از او گفته برداشت پلیس افتاده بی حس کردن تفنگ در اواخر شب مبارزه در شمال هوستون.

هوستون افسر پلیس وظیفه با لکه بینی مست رانندگان سنجش زمان مرد رانندگی بیش از 90 مایل در ساعت در امتداد شمالی آزادراه درست در جنوب کمربندی 8 حدود 1:15 a. m. به گفته پلیس هوستون اجرایی Asst. رئیس مت Slinkard. این زن 48 ساله راننده در نهایت کشیده به یک کسب و کار خالی پارکینگ خاموش فیدر جاده ها است.

SPOOLED دوباره: از دست بار همراه کتی آزادراه snarls ترافیک

افسر انجام شده در زمینه هوشیاری آزمون برای تعیین اگر راننده مست Slinkard گفت. راننده نشان داد چند نشانه هایی از مسمومیت بنابراین افسر نقل مکان کرد به او را در دستبند.

“مبارزه – و آنچه واقعا معلوم شد که کاملا یک مبارزه خشونت آمیز – اتفاق افتاده بین افسر و گمان (در طول بازداشت),” Slinkard گفت.

افسر بدن فرسوده دوربین بود زدم در طی چه Slinkard به نام “مبارزه”. اخراج او خود را بی حس کردن تفنگ ناموفق و کاهش آن بر روی زمین.

که زمانی که راننده آن را برداشت تا به عنوان افسر فریاد زد دستورات او را در زمین Slinkard گفت. این افسر پس از آن کشیده تفنگ خود را و آتش را تا چهار برابر قابل توجه راننده بیش از یک بار.

او شروع به صرفه جویی در زندگی تلاش های راننده به او radioed برای امدادگران. یک آمبولانس با عجله راننده به بیمارستان که در آن او مرده.

“هر زمان چیزی شبیه به این اتفاق می افتد از نظر ما هر گونه از دست دادن زندگی غم انگیز” Slinkard گفت. “افسر بسیار متزلزل است. قلب ما افکار ما donating به فرد متوفی خانواده.”

افسر قرار داده شد در اداری وظیفه در انتظار نتیجه تحقیقات داخلی.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>