منتشر شده

سوال در سمت چپ گرد و خاکی بیکر, خاموش, خیره کننده در یک روز زمانی که او به سرقت برده و با نشان دادن loquacious, پاسخ به پرسش ها از همه نوع.

آنچه یک خبرنگار تعجب بود بیکر بزرگترین نگرانی در مصرف Houston Astros مدیریتی کار — یکی خالی سمت چپ توسط یک ثبت نام الکترونیکی-سرقت رسوایی که شیفته آن ورزش است.

BRIAN T. اسمیت: گرد و خاکی بیکر می داند بازسازی Astros,’ تصویر را زمان

بیکر به سختی می داند که تیم جدید خود را که در گزارش به بهار آموزش در 10 روز. بازیکنان خود را دریافت خواهد کرد, وحشیانه, پذیرش در جاده ها در طول فصل به طور منظم. هنوز هم او باید به دیدار حذفی انتظارات.

نگرانی های به ظاهر انبوه. بیکر در نهایت سکوت خود را شکست.

“احتمالا که رفتن به Gerrit کول نقطه” بیکر گفت. “که نقطه تعالی.”

در فصل آخر با هوستون کول نویسنده یکی از بزرگترین فصل با یک استارت در حق رای دادن سابقه قابل توجه حق رای دادن-رکورد 326 مورد در حالی که پیشرو لیگ آمریکا با 2.50 عصر. او زده از 10 یا بیشتر در مورد طول نهایی خود را نه شروع می شود بیش از حد.

کول امضا سابقه و رکورد 10-year, $324 میلیون قرارداد با نیویورک یانکیز این offseason ساخت آنها آستروس’ مهمترین نگرانی در تعقیب خود را برای دومین مستقیم به لیگ آمریکا پرچم.

جایگزینی کول تولید با یک فرد مرزهای غیر ممکن است. هوستون بازگشت حاکم لیگ آمریکا Cy جوان برنده جاستین Verlander و شش-زمان All-Star زاک Greinke اما بسیار پشت سر آنها ناشناخته است. لنس McCullers بازده جونیور پس از تامی جان عمل جراحی همراه با خوزه Urquidy که تا به حال ستارگان سپتامبر.

“هر تیم من تا کنون بوده است من همیشه از نگاه یک فرد که می تواند از طریق یک بازیکن جوان که می شود به شکل چیزی بیش زمستان” بیکر گفت. “من همیشه یک نقطه ترک ، من واقعا نمی دانم که آن شخص یا اشخاص ممکن است اما من چشم من باز به سعی کنید برای پیدا کردن کسی که همه از ناگهانی آن را با هم و امیدوارم تواند به عنوان خوب به عنوان Gerrit کول.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de