دانکنویل طول می کشد پایین Cypress Creek را به نفع خود 6A قهرمانی کشور

منتشر شده

سن آنتونیو – مک دونالد آمریکایی در دو دانکنویل مربیان راه می رفت به Alamodome شنبه شب در لباس تمام سیاه و سفید برای مطابقت با بازیکنان کشباف.

آنها ایستاده بود سنگ رو هماهنگ دست به عقب خیره در Cypress Creek نیمکت به عنوان بانوی بالغ, خانمها بالغ’ وارد زمین شد معرفی شده است.

شما لازم نیست فقط بازی دانکنویل. شما بازی به نام. هر جنگ دیگر گذشته از این واقعیت باعث می شود صفحه بیش از حد سنگین به ضربت بزمین کوبیدن دولت برجسته ترین دختران بسکتبال برنامه.

این Pantherettes خنثی کمال در یک 63-47 برنده بیش از Cypress Creek در کلاس 6A قهرمانی کشور بازی. Cypress Creek شد و به دنبال تکمیل 42-0 مبارزات انتخاباتی.

آن دانکنویل 26 ظاهر در حالت مسابقات و آن 11th قهرمانی کشور.

داخل بازی اول دو دقیقه Cypress Creek شروع ارشد مرکز مورگان هیل زخمی شده بود در یک بازی. او تا به حال به انجام شود دادگاه قبل از بازگشت بعد از آن در سه ماهه اول و شلی و علاقه پای او در نقاط بازی است.

گفتگو در اطراف بانوی بالغ, خانمها بالغ در حال حاضر در اطراف محور ستاره گارد Rori هارمون که بازی نکرده و نمی شد روی نیمکت برای روز جمعه نیمه نهایی برنده بیش از McKinney.

Cypress Creek سر مربی جنیفر الکساندر گفت: پس از بازی روز جمعه که هارمون را در دسترس نبودن به خاطر این گارد را تخلف از قوانین است. در زمان اسکندر را تایید نمی کند که آیا هارمون خواهد بازگشت به صف برای 6A نهایی یا نه اما هارمون بود دوباره در صف و یا بر روی نیمکت در روز شنبه.

دانشجوی سال اول گارد Krishawn لی آغاز شده و در محل هارمون در روز جمعه و شنبه.

هیل یک نیروی عمده در شیشه ای برای Cypress Creek. او تا به حال 14 ریباند در روزهای جمعه نیمه نهایی. او جایگزین شد تاریخ Qaryah فرانسیس و Cypress Creek بازی سختی در املا خود را بدون ایجاد یک 9-5 منجر شود.

دانکنویل (40-3) یک شیار اگر چه به لحن یک 9-0 اجرا به پایان سه ماهه اول. این Pantherettes ” منجر به رشد 14 با 55 ثانیه قبل از شکستن اما Cypress Creek تنها trailed 32-22 که حاصل کار دو تیم وارد شده است.

و تا پایان نیمه اول می توانست به عنوان یک پتانسیل سکوی پرتاب برای Cypress Creek به عقب بر گردیم به بازی.

یک دانکنویل بازیکن نامیده می شد برای ویژگی های ناپاک با رسمی تعیین Cypress Creek را پس از آن پرتاب آزاد خواهد بود اقدام به شروع سه ماهه سوم.

Cypress Creek تاریخ و گارد Kyndall شکارچی بود 1 از 2 در آن رایگان-پرتاب تلاش و تپه اضافه لیآپ برای کاهش کسری بودجه به هفت.

شکارچی بود که خراب در آینده در اختیار داشتن و او می خواهم آمار 1 از 2 پرتاب آزاد دوباره با دست تبدیل به یک putback از کاربر پست تیلور جکسون.

نه حتی یک دقیقه تلف کرده و سرو نهر محدودتر هم منجر به چهار در سه ماهه سوم.

اما دانکنویل است دانکنویل برای یک دلیل. این Pantherettes پاسخ با 15-7 اجرا به فشار منجر به 12 به عنوان چهارم نهایی.

Deja کلی است که همه آمریکایی پیشرو راه برای دانکنویل. او به پایان رسید و با 23 امتیاز و ارائه یک مشکل matchup و به طور معمول به خط پرتاب آزاد در حالی که در پایان 12 15 از موسسه خیریه خط خطی.

شکارچی به پایان رسید و با 24 امتیاز رفتن 7 از 14 از میدان پنج شنبه. او به ثمر رساند 31 امتیاز در جمعه داشتن به فرض به ثمر رساند بار با هارمون رفته است.

به عنوان آن می ایستد به backcourt از هارمون و شکارچی منجر خواهد شد یکی دیگر از Cypress Creek بازحمت حرکت کردن به دولت مسابقات سال آینده.

Harmon, شکارچی و جکسون شد و دانشجویان سال اول در Cypress Creek تیم رسیده است که این دولت مسابقات دو فصل پیش. بانوی بالغ, خانمها بالغ رسیده منطقه ای نیمه نهایی سال گذشته راه دادن برای تابستان کریک به نمایندگی از منطقه هوستون در 6A.

یکی دیگر اجرا خواهد شد که به تواند بدون انجام 6-پا-3 تپه و یا شروع گارد متحد هامان اما هسته اصلی بازگشت را تغییر نمی دهد Cypress Creek وضعیت به عنوان منطقه برتر تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>