هواپیماهای بدون سرنشین و تصویری را نشان می دهد نیویورک هارت جزیره طولانی جمعی دفن زمین در حال حاضر فعال میان coronavirus

برای بیش از یک قرن در شهر نیویورک مرده نه ادعا توسط یک عضو خانواده شده اند دفن در گورستان شهر در هارت جزیره واقع در لانگ آیلند صدا.

در طول coronavirus بحران یک بدن بلامعارض توسط یک کفن در عرض 15 روز است که در حال ارسال به هارت جزیره محل استراحت نهایی از این شهر بی بضاعت و بلامعارض مرده پس از مدت کوتاهی پس از جنگ داخلی.

بیش از 1 میلیون نفر به خاک سپرده شده است در جزیره هارت در نظر گرفته است که بخشی از برانکس و در مجاورت شهر جزیره است. و این اولین بار نیست زمین دفن شده است استفاده می شود در طول یک بیماری همه گیر.

برخی از کسانی که قربانی اسپانیایی آنفلوانزا و ایدز را نیز در بر داشت راه خود را به این جزیره است. تدفین در این جزیره که در حال حاضر فعال است به عنوان دیده می شود در این عکس ها و ویدیو ها توسط مدیریت شهرستان و بخش از اصلاح.

دنبال طارق Zehawi در توییتر: @spotnewsphotog

نیویورک منتشر آنتی بادی آزمایش داده: 14 درصد از جمعیت ممکن است شما با کروناویروس

Counter-اعتراض: پرستار ICU که در سکوت اعتراض مواجه توهین در ققنوس بازگشایی رالی صحبت می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>