راننده ترک مسابقه پس از نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم

به روز شده

نسکار راننده کامیون ری Ciccarelli اعلام کرد در Facebook او در نظر دارد به ترک این ورزش پس از نسکار اعلام کرد که ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن racetracks و نه توقف در مسیر پرسنل از زانو طول سرود ملی.

“به خوبی آن را به یک سوار سرگرم کننده و رویای به حقیقت می پیوندند اما اگر این جهت نسکار رهبری است, ما نمی خواهد شرکت پس از سال 2020 فصل است” Ciccarelli posted on Facebook. “من باور نمی کنم در زانو طول سرود و نه گرفته شده ppl حق پرواز را از آنچه تا کنون پرچم آنها را دوست دارم. من می تواند مراقبت کمتر در مورد مؤتلفه پرچم وجود دارد اما مردم که فراموش و آن را نمی توان آنها را یک نژادپرست همه شما در حال انجام است (expletive) یک گروه به تهیه کردن به دیگری و i ain’t صرف پول ما را به شرکت در هر گونه سیاسی BS!! بنابراین همه چیز برای فروش!!”

که در آن همه آغاز شده: نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن نژادها و خواص

50 سال Ciccarelli مسابقات پاره وقت در نسکار نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری مسابقات 18 بار در سه سال گذشته است. او هرگز برنده یک مسابقه به پایان رسید و در 10 صفحه فقط یک بار.

نسکار کلاه هنرمند Jason پرتو توییتی “جهل برنده دوباره نسکار شما متوجه شمال تا به حال برده بیش از حد lol نه فقط جنوب, شما می خواهید به حذف پرچم آمریکا و همچنین احمقها.”

زمانی که نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم آن منتشر شده بیانیه ای که به عنوان خوانده شده: “حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما. گرد هم آوردن مردم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزشی ویژه. نمایش مؤتلفه پرچم ممنوع خواهد شد از همه نسکار حوادث و خواص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>