راننده مجروح در ضربات با پلیس های طولانی پس از پیگیری به پایان می رسد در بیتون

مردی که رهبری نمایندگان در طولانی تعقیب در اطراف هوستون شنبه شب مجروح شد در ضربات پنالتی پس از او باز آتش در چندین افسر پلیس, مقامات می گویند که.

هریس شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان خال خال راننده سرعت در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 در نزدیکی یووالد و اقدام به متوقف کردن اتومبیل خود, اما او حاضر به جلو با توجه به بیتون اداره پلیس سرهنگ استیو Dorris. پیگیری زد غرب همراه من-10 به سمت غرب حلقه که در آن راننده پریدند روی حلقه و سوار در اطراف من-10 شرق دوباره.

رئیس واکنش نشان می دهد: هوستون پلیس بالا آدرس تصویری نمایش تیراندازی مرگبار از مرد زانو

وجود دارد بیتون افسران پیوست در پیگیری و مستقر نوار سنبله به متوقف کردن ماشین. به عنوان راننده, متوقف شد, و او گفته کشیده تفنگ و شروع به تیراندازی در افسران Dorris گفت.

یکی بیتون افسر و سه HCSO نمایندگان به آتش قابل توجه مظنون در پاها. او airlifted به یادبود هرمان بیمارستان جایی که او انتظار می رود که برای زنده ماندن, Dorris گفت.

افسران یافت یک اسلحه گرم در ماشین اما کمی دیگر نشان می دهد که چرا مرد فرار از ماموران در وهله اول.

“گاهی اوقات ما هرگز می دانیم که دلیل چرا” Dorris گفت.

این است که حداقل ششمین افسر-درگیر تیراندازی در اطراف هوستون در ماه آوریل است.

بیشتر از JAY R. JORDAN: هوستون مرد متهم پس از 3 کشته در اواخر شب سرقت

در آوریل 3, هوستون, افسران پلیس, اجرای حکم بازداشت در داخل جنوب غربی هوستون خانه به ضرب گلوله یک مظنون که “ظهور” در خارج از پنهان شدن پشت عایق در خانه را به اتاق زیر شیروانی. سپس در آوریل 16, یک هریس شهرستان کلانتر معاون ضرب گلوله یک مرد در پاها پس از پیگیری در شمال بخشی از شهرستان.

هر دو از کسانی که مظنون شدند و انتظار می رود برای زنده ماندن.

در تاریخ 21 آوریل 27 ساله بود که با چاقو خود را در بازوی ضرب گلوله کشته شد توسط هوستون افسران که می گویند مرد رسیده برای یک تفنگ بی حس کردن و lunged نسبت به افسران.

که در همان روز کشته شد توسط یک ساده-لباس هریس شهرستان کلانتر و معاون پس از دو رد و بدل کلمات. معاون بخشی از نیروی کار در حال انتظار برای دستگیری یک سرمایه قتل مشکوک در جنوب غربی شهرستان هریس محله زمانی که او نزدیک شد یکی از همسایه ها بود که در تلاش برای محافظت از خانه خود را مسدود کند.

روز دوشنبه هوستون پلیس کشته و یک مرد که با کف دست آنها را با گلوله پس از نشستن در ایوان و شلیک تصادفی برای نزدیک به 30 دقیقه. افسران گفت: این مرد در نهایت با اشاره تفنگ در آنها است که زمانی که آنها آتش گشودند.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>