راننده مرگبار در شهرستان هریس پیگیری شد می خواستم آزادی مشروط و ناقض سوابق نشان می دهد

راننده متهم به قتل دو نفر در طول عمر کوتاه تعقیب و گریز پلیس در شمال غربی شهرستان هریس دوشنبه شب تا به حال یک حکم برای دستگیری او برای فرار از نمایندگان در خارج از زندان ماه پیش سوابق نشان می دهد.

در حال حاضر 31 ساله الکسیس Saborit مواجه است دو جنایت به اتهام قتل. او را متهم به قتل 63 ساله جارویس تیلور و 57 ساله روزولت McClendon در پایان از پیگیری.

چهار مجروح: راننده شارژ عمده زیر را سقوط فرود آمد که 4 در بیمارستان

یک هریس شهرستان کلانتر دفتر معاون خال خال راننده یک ماشین مرسدس بنز, بعد از شناسایی به عنوان Saborit در 10000 بلوک Veterans Memorial Drive, رانندگی 61 مایل در ساعت در 45 مایل در ساعت در منطقه حدود 9 p. m., مقامات گفت. معاون سعی کردم به جلو و Saborit اما او گفته سرعت خاموش جنوبی همراه یادبود سربازان.

پس از عبور از غرب کوه هوستون جاده Saborit گفته کشیده به خطوط عازم شمال و سوار راه اشتباه است. معاون به دنبال راننده عازم جنوب عازم شمال در خطوط با توجه به HCSO سخنگوی Jason اسپنسر.

ثانیه بعد راننده مرسدس ناودان به تیلور بود که بر روی یک دوچرخه در خارج از خط. راننده ادامه داد و سقوط کرد و سر به بیوک LaCrosse, رانده شده توسط McClendon.

معاون کمک وزارت امنیت عمومی تگزاس سپاهی در زمان Saborit به بازداشت پس از سقوط Sgt. سیمون چنگ گفت. او به بیمارستان منتقل شد با آسیب های جدی.

آتش نشانان به قطع McClendon از ماشین خود را به عنوان امدادگران با عجله تیلور به نزدیک ترین بیمارستان. McClendon گرفته شد و به بیمارستان یک آمبولانس هوایی.

هر دو مرده در مدت کوتاهی پس از ورود در بیمارستان چنگ گفت.

Saborit نشان داد نشانه هایی از مسمومیت چنگ گفت: اگر چه معلوم نیست اگر بود که میان به جرم قتل اتهامات عنوان شده علیه. در تگزاس هر کسی که در حال ارتکاب جنایات خاصی در حالی که انجام کاری “به وضوح به زندگی انسان خطرناک” را می توان به اتهام جنایت قتل اگر کسی می میرد در کمیسیون زیر بنایی جرم با توجه به قانون دولت است.

چنگ گفت: زمینه جرم و جنایت بود که Saborit اتهام فرار از معاون.

Saborit تا به حال یک حکم برای دستگیری او از ماه ژانویه است که زمانی که او فرار از نمایندگان خارج از شهرستان هریس زندان در مرکز شهر هوستون سوابق نشان می دهد.

Saborit راه می رفت به زندان لابی برای ارسال یک باند و تحویل گواهینامه رانندگی خود را ثبت جزئیات. زندان کارکنان زد نام خود را از طریق یک پایگاه داده دولت و یاد او تا به حال یک حکم آزادی مشروط برای دستگیری او, با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

به عنوان نمایندگان سعی در دستگیری او در لابی Saborit موفق به فرار و اجرا به نزدیکی پارکینگ که در آن ماشین خود را پارک شده بود, دادگاه سوابق نشان می دهد. نمایندگان خود را اعلام کرد و به او گفت که او تحت بازداشت او به عنوان فرار کرد.

در پارکینگ یک معاون بود Saborit در زور اسلحه, اما او به سرعت دور.

HCSO ظ جنایت فرار از اتهامات عنوان شده علیه Saborit بعد از آن روز و او می خواست همیشه از سوابق نشان می دهد.

Chron.com رسیده به هیئت تگزاس عفو و Paroles برای کسب اطلاعات در آزادی مشروط خود را نقض کرده است اما در عین حال به شنیدن. شهرستان هریس سوابق نشان می دهد Saborit تحویل داده شد و شش سال حکم زندان در سال 2015 برای سرقت هویت.

این است که در حال توسعه داستان.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>