راننده بحرانی پس از guardrail ماشین لب در امتداد شمالی آزادراه

یک راننده در شرایط جدی پس از توفنده به گارد ریل و نرده های شمال اتوبان نماي جاده بعد از ظهر دوشنبه.

مرد عازم جنوب در یک نیسان آلتیما زمانی که او در سمت چپ جاده و سقوط به یک کسب و کار را به نرده های فرفورژه در نزدیکی دره پنهان درایو. او همچنین برخورد با گارد ریل که از طریق محفظه موتور به داخل خودرو داخلی – سنجاق کردن مرد توسط پای خود را در داخل لت و پار خرابه مقامات در محل تصادف گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: 10-year-old موجب صرفه جویی در خانواده از آتش در نزدیکی ویلووبروک

آتش نشانان صرف بخشی بهتر از یک ساعت پاره کردن ماشین و برش نرده های فلزی خاص با ابزار نجات به عنوان rubberneckers در بین 45 اصلی خطوط آهسته به تماشای. راننده اگر چه ناخودآگاه هنوز زنده بود آتش نشانان گفت.

امدادگران گهواره مجروح مرد بر روی یک برانکارد و با عجله او را به بیمارستان در یک بیماری جدی است. انسان ممکن است دچار یک اورژانس پزشکی مانند حمله قلبی, قبل از تصادف, افسران گفت.

هیچ کس دیگری در داخل خودرو و دیگر وسایل نقلیه درگیر در تصادف.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>