درایو توسط بورس اسپری Duck Dynasty ستاره Willie Robertson املاک با گلوله

MONROE, La. – “Duck Dynasty” ستاره Willie Robertson گفت: خانواده خود را قربانی یک درایو توسط تیراندازی جمعه که در آن هشت تا 10 عکس از کار اخراج شدند از جاده به املاک خود در وست منرو.

یکی از عکس های رفت و از طریق پنجره اتاق خواب از خانه که در آن پسر جان لوک رابرتسون با همسر خود زندگی مری کیت McEachern و کودک نوزاد اما هیچ کس در خانواده مجروح شد.

“ما خیلی تکان داد تا” رابرتسون گفت: در روز شنبه در مصاحبه با صدای آمریکا شبکه. “به نظر می رسد مانند آنها فقط پاشش گلوله در سراسر ملک من.”

ملک و خانه در آن پشت یک حصار و دروازه و در واقع دور از جاده. بازداشت شده اند ساخته شده است.

رابرتسون گفت: چند شاهد را دیدم کامیون که در آن مظنون بودند سوار تصویب توسط ملک حداقل یک بار قبل از شلیک گلوله در 2:33 p. m. به وقت محلی.

“آن روز روشن” رابرتسون گفت.

بیشتر: “اردک سلسله’ ستاره Sadie رابرتسون ازدواج نامزد در پدر و مادر, لوئیزیانا, صفحه اصلی

تلویزیون واقعیت و خارج از منزل ستاره گفت: او معتقد است که گمان می دانستم که آنها تیراندازی در اموال خود را.

“من 100% مطمئن, اما من نمی دانم که چرا” او گفت:.

‘آنها فقط پاشش گلوله در سراسر ملک’

رابرتسون گفت: بسیاری از اعضای خانواده زندگی می کنند در خود و همسر Korie را در طول coronavirus بحران در میان آنها دختر ایرانی, رابرتسون, که همچنین ستاره دار در “رقص با ستاره ها” و شوهر جدید مسیحی Huff.

“هیچ کس خارج بود اما همه را به حال شده است در مورد 5 دقیقه قبل,” رابرتسون گفت. “من تا به حال فقط به فروشگاه رفته که آن اتفاق افتاد.”

این, Ouachita, محله کلانتر, است, تحقیق در مورد تیراندازی.

شاهدان عینی در توصیف این خودرو به عنوان یک سفید بیش از قهوه ای یا بژ فورد F-250 با aftermarket لاستیک و رینگ.

راننده خودرو به عنوان یک جوان سفید نر در سنین نوجوانی یا اوایل 20s. دیگر سرنشینان در این خودرو اما توضیحات در دسترس نیست.

خودرو دستگیر شد در یک دوربین نظارت.

هر کسی که در این منطقه در آن زمان است که ممکن است دیده وسیله نقلیه و یا هر گونه اطلاعات به هویت مظنون یا صاحب خودرو خواسته است برای تماس با OPSO در 318-329-1200.

“من شده است در تماس نزدیک با محققان” رابرتسون گفت. “به نظر می رسد محلی به من, اما من نمی تواند مطمئن باشد.”

دنبال گرگ Hilburn در توییتر @GregHilburn1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>