رویای کار ؟ پرداخت $1K به شراب خواری-سازمان دیده بان دفتر

منتشر شده

یک ظرف خرده فروش ارائه شده است دوستداران “دفتر” یک شانس برای برنده 1000 دلار در یک حرکت تبلیغاتی است که همزمان با نمایش 15 سال سالگرد مارس.

USDish می خواهد یکی از جان سخت طرفداران بسیار محبوب در محل کار کمدی “اداره” به تماشای حدود 15 دقیقه نشان می دهد بیش از یک دوره که در آن شرکت ارائه شده است $1,000, مضمون کوله پشتی کیسه و Netflix کارت هدیه.

متقاضیان باید درخواست آنلاین با جزئیات بیشتر در چرا آنها را نشان می دهد بزرگترین فن و اختیاری تصویری ارسال که USDish می گوید می تواند افزایش شانس فرد از فرود فرفره.

مهلت درخواست 6 p. m. در مارس 16.

انتخاب بیننده را به تماشای از هر نقطه آنها لطفا با توجه به USDish وب سایت. آنها به عنوان دیده بان آنها را نیاز به شمارش برخی از رایج استعارههای است که در نشان می دهد.

رخصتی بهار, to-do: Spring break رایگان و تقریبا فعالیت های رایگان برای سال 2020

“مثلا چند بار می کند استنلی رول چشم خود در دوربین ؟ چگونه اغلب فیلیس بحث در مورد باب ونس از ونس تبرید? هدف این است که برای کمک به ما در درک چگونه اغلب کمدی تکرار محبوب استعارههای” این سایت می گوید.

شرح شغل می گوید بیننده خواهد شد و همچنین به اشتراک گذاری كلیك كنید واکنش ها در رسانه های اجتماعی.

برخی از چاپ خوب: تنها ساکنان ایالات متحده آمریکا بیش از 18 سال سن ممکن است اعمال می شود و USDish را انتخاب کنید و برنده در اختیار آن است. برنده باید “وظایف خاص” اختصاص داده شده توسط این شرکت و یا آنها را نمی خواهد پرداخت.

در HoustonChronicle.com: ‘Mean Girls’ موسیقی در میان برادوی را نشان می دهد در آینده به هوستون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>