دکتر Oz نشان می دهد Jimmy Fallon, نحوه صحیح شستن دست های خود را برای جلوگیری از coronavirus

به روز شده

شب گذشته جیمی فالون بود دکتر Oz در امشب نشان می دهد به عنوان او توضیح داد: شستن دست, راهنمایی, راه برای کم کردن coronavirus انتقال است.

در میان این پرسش و تردید بسیاری از ما احساس در مورد COVID-19 دکتر Oz آمد نشان می دهد و سعی در آرام جیمی و نگرانی های روزمره راهنمایی مردمی می توانید استفاده کنید برای کاهش شانس خود را از ابتلا و انتقال این ویروس با توجه به امشب نشان می دهد.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هوستون-منطقه فروشنده عجله به restock به عنوان coronavirus مربوط به تقاضا خوشه

دکتر Oz همچنین نشان داد به جیمی فولاد شستن دست راهنمایی و چگونه ما باید به درستی توان شستن دست ما. جیمی مانند بسیاری بودند دقیقا با استفاده از این روش اما یک یادآوری خوب برای شستن دست های خود را از اینجا.

در علاوه بر این به این نکته دکتر Oz همچنین توضیح داد که دیگر همه چیز به خودمان خرید زمان به عنوان او به این بیماری همه گیر است که به سرعت در حال گسترش. فالون در ادامه به درخواست دکتر Oz چگونه می توانید مردم را وحشت ؟ که Dr. Oz پاسخ داد که کمک به دیگران است یک راه خوب برای گرفتن برخی از فشار خود را و اگر شما در واقع دانستن حقایق او گفت: “آنچه شما از ترس بیشتر است از آنچه شما را درک نمی کنند.”

فالون همچنین نشان داد بقا پروتکل لیست که دکتر Oz ایجاد شده است که می تواند در بر داشت در Instagram صفحه همراه با راهنمایی در مورد چگونه به کم کردن سرعت گسترش coronavirus. این فهرست نشان می دهد اقلام مانند شیوه زندگی, چیزهایی که شما باید انجام دهید مانند خواب کافی و ورزش. بهداشت مناسب چیزهایی مانند لمس کردن صورت خود را و ضد عفونی سطوح در میان دیگر موارد ذکر شده به کمک در کمک به پیشگیری از این بیماری است.

COVID-19 نگرانی: Coronavirus بازدید هوستون: آنچه شما باید بدانید

در میان عدم قطعیت coronavirus باعث شده و نمی دانستند چه باید بکنید اگر شما بیمار CDC قرار داده است با هم یک لیست بزرگ از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید اگر شما بیمار هستید با COVID-19 یا شما مشکوک آلوده می شوند برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است. این نکات به شرح زیر است:

  • ماندن در خانه به جز برای دریافت مراقبت های پزشکی
  • اجتناب از مناطق عمومی
  • جلوگیری از حمل و نقل عمومی
  • خودتان را جدا از دیگر مردم و حیوانات در خانه خود را
  • پیش تماس بگیرید قبل از مراجعه به پزشک
  • پوشیدن یک ماسک اگر شما بیمار هستید
  • پوشش خود را از سرفه و عطسه
  • پاک کردن دست های خود را اغلب
  • جلوگیری از به اشتراک گذاری آیتم های خانگی شخصی
  • پاک کردن همه “بالا لمسی” سطوح روزمره

شما می توانید با بازدید از سایت CDC برای بیشتر جزئیات در این موارد اما چیزی که مهم است به یاد داشته باشید اگر شما احساس بد است برای نظارت بر علائم خود را. CDC بیشتر می رود برای به اشتراک گذاشتن در وب سایت خود را که اگر شما بیمار هستید و به دنبال توجه پزشکی اگر بیماری شما بدتر شدن است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را و اجازه دهید آنها را می دانم که اگر شما در حال ارزیابی برای COVID-19. اگر شما احساس خوب و ارائه دهنده خود را ارائه می دهد پزشکی از راه دور مانند چت تصویری است که ممکن است یک گزینه خوب برای جلوگیری از به طور بالقوه در معرض دیگران است.

دکتر Oz همچنین کسب اطلاعات بیشتر برای کمک به کسانی که احساس بیمار با بیان این که اگر شما شروع به احساس یک تب بالا احساس خستگی کرده و سرفه های خشک را به عجله به اتاق اورژانس به عنوان است که پایمال کردن سیستم. او همچنین پیشنهاد کرد به پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند. “اجتماعی فاصله است که تمام راه حل” اظهار داشت: دکتر Oz.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>