دکتر hotez را بازتوییت کرد: آمریکا ممکن است به زودی رسیدن به 100K روزانه COVID-19 موارد با ‘هیچ فدرال نقشه راه’

آن را پیش بینی شوم که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci برای اولین بار نشان داد در هفته گذشته.

“من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف” دکتر Fauci گفت.

در حال حاضر در سطح بین المللی مشهور متخصص بیماری های عفونی مستقر در هوستون دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد که بازتاب این نگرانی است. در یک مصاحبه با Chron.com, hotez را بازتوییت کرد در مورد گرانش این معیار. Hotez را بازتوییت کرد به عنوان استاد و دین در کالج پزشکی بیلور.

COVID-19 سویه: چه بیشتر مسری COVID-19 گونه معنی هوستون ؟ بالا, دکتر, وزن در

سوال: با زمان سیر ایالات متحده به زودی رسیدن به 100K موارد در هر روز چه پیش بینی های خود را و افکار خود را در این افزایش?

Hotez را بازتوییت کرد: “این شماره ها به طور چشمگیری شتاب عمدتا در جنوب متحده است. در حال حاضر در میانه. به بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است. در حال حاضر وجود دارد نه بسیاری از فدرال طرح یا نقشه راه. دولت فدرال در حال خروج است که تا به آمریکا برای تصمیم گیری است. ایالات متحده نیاز به نیروی پر از CDC و دولت فدرال است. بدون نیروی کامل از دولت فدرال آن را فقط کار نمی کند.”

سوال: چه چیزی شما فکر می کنم یک استراتژی موثر خواهد بود در صورت افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان?

Hotez را بازتوییت کرد: “ما واقعا نیاز به هوشمند اپیدیولوژی به دنبال این است. در حال حاضر اقدامات کافی را به اعداد پایین ؟ آیا این کافی یا باید ما را به کامل مستند? ما در حال گرفتن راهنمایی کامل. برخی از فرمانداران در حال تلاش برای کشف کردن آن را در خود را دارند. به بستری شدن در بیمارستان در حال شتاب بهداشت و درمان کارگران در حال گرفتن باخته. نیروی کار است که بیمار شدن نیز هست.”

سوال: هنگامی که شما فکر می کنید آمریکا برسد که 100K خوانده شده را علامت به صورت روزانه COVID-19 موارد ؟

Hotez را بازتوییت کرد: “ما می شود وجود دارد در چند هفته. ما به مسابقات هستند. ما هیچ فدرال نقشه راه بدون برنامه است. ما باید جدی بهداشت عمومی بحران. آن را فقط ویرانگر است.”

سوال: نظر شما در مورد بازگشایی مدارس ؟

Hotez را بازتوییت کرد: “من همه برای باز شدن مدارس, اما آن را یک ماده از چگونه شما آن را انجام دهد با خیال راحت. بازگشایی مدارس مهم برای امنیت غذایی از محروم و مشاوره بهداشت روان برای نوجوانان است. قسمت سخت این است که چگونه آن را در یک منطقه که در آن بسیاری از در حال انجام COVID-19 انتقال است. قبل از ما باز تا مدارس ما برای اولین بار مجبور به انجام کار سخت در جوامع ما. معلمان خواهد شد در معرض. کسانی هستند که معلمان در گروههای در معرض خطر? آن مقدار زیادی از را. وجود دارد نشده فدرال استراتژی است. ایالات متحده در حال ساخت در تمام تصمیم گیری, اما نه گرفتن مالکیت فدرال استراتژی است. چگونه این کار را انجام دهیم متحده در جوامع که در آن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از انتقال?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>