دکتر دبورا Birx هشدار نقاط را ببینید سنبله در coronavirus مرگ و میر بیش از بعد 6-7 روز

واشنگتن – یک مقام بهداشتی در شنبه هشدار داد که ایالات متحده می تواند یک افزایش چشمگیر در coronavirus مرگ و میر در طول هفته آینده در سخت ضربه زمینه هایی مانند نیویورک و دیترویت و لوئیزیانا.

داده ها نشان می دهد که چند صد نفر در هر روز می میرند در نیویورک به تنهایی در شش یا هفت روز دکتر گفت: دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تخمین زده می شود به عنوان بسیاری از 700 یک روز که اوج بازدید, او گفت:.

صحبت از نیویورک و دیترویت و لوئیزیانا Birx گفت: “آنها پیش بینی شده در این سه نقاط همه آنها هدف قرار دادن با هم در شش تا هفت روز است.”

“این رفتن به یک بسیار مرگبار دوره متاسفانه” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری.

Birx گفت: مکان هایی مانند پنسیلوانیا, کلرادو و واشنگتن دی سی نیز یک نگرانی زیرا آنها “شروع به رفتن در آن وارونه” از coronavirus مرگ و میر منحنی.

“این لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی نه رفتن به داروخانه اما انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن خانواده خود و دوستان خود را امن” او گفت:.

کمک نظامی: رئیس جمهور تهمت می گوید: ما برای اعزام 1000 نفر پرسنل نظامی به شهر نیویورک به نبرد coronavirus

گریم پیش بینی شده توسط Birx و دیگر مقامات بهداشت در آمد که در ایالات متحده مرگ و میر از coronavirus راهپیمایی به یک رکورد دیگر-تنظیم سرعت اولیه روز شنبه با حدود 1200 مرگ و میر در 24 ساعت به عنوان اضطراری فدرال تلاش کارگران برای پاسخ به درخواست های از جان گذشته برای ماسک از ده ها تن از متحده است.

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در حال حاضر در صدر 297,600 و 8,000 و میر گزارش شده است. در سراسر جهان بیش از 1.7 میلیون نفر تایید شده است و 63,000 مرگ و میر گزارش شده است.

نیویورک مرگ و میر بیشتر از هر منطقه دیگر در آمریکا با 1,905 گزارش روز شنبه.

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی: چگونه خود را, ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus

در عین حال مقامات هشدار داده اند که این تعداد در ایالات متحده آمریکا در حال بدتر در طول چند روز آینده.

Birx گفت که در حالی که تعداد مرگ و میر انتظار می رود به افزایش تعداد موارد در واقع می تواند به کاهش سخت-آمار مناطق.

“آنچه ما امروز شاهد آن هستیم این است که افرادی که آلوده بودند دو تا سه هفته پیش” او گفت:.

اگر اجتماعی فاصله و دیگر کاهش تلاش های مشغول به کار در نیویورک “و ما بر این باورند که کار کردن در این موارد در حال رفتن به شروع به پایین رفتن اما مرگ و میر خواهد بود عقب که” Birx گفت.

محرک چک: IRS کهنه فناوری می تواند تاخیر تحویل 1200 $coronavirus محرک چک کارشناسان هشدار می دهند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>