Dr. Anthony Fauci: وجود دارد ‘نشانه های خوبی در آمریکا نبرد علیه coronavirus اما ما به مراتب از مدعی پیروزی’

به عنوان ایالات متحده پرانتز برای آنچه که کارشناسان بهداشت و درمان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند خواهد بود به خصوص ویرانگر هفته در این کشور مبارزه رمان coronavirus “نشانه های مثبت” در حال ظهور در برخی از مناطق سخت ترین ضربه توسط ویروس.

در حالی که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سریع به احتیاط است که ایالات متحده هنوز هم کارهای زیادی برای انجام در میان این بهداشت عمومی اورژانس وی با اشاره به “نشانه خوبی” از نیویورک با استناد به اطلاعات گفت: این تعداد بستری شدن در بیمارستان ICU پذیرش و الزامات مورد نیاز برای لوله بیش از گذشته سه روز باید شروع به سطح.

“هر کسی می داند که من می دانم که من بسیار محافظه کار در مورد ساخت بینی اما کسانی که این نوع از نشانه خوبی است که شما دنبال” Fauci گفت: در روز دوشنبه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید است. “شما هرگز حتی شروع به فکر کردن در مورد ادعای پیروزی پیش از موعد, اما این اولین چیزی که شما ببینید زمانی که شما شروع به چرخش می کند.”

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

Fauci بر اهمیت ادامه داد: کاهش و اجتماعی فاصله.

“که به من می گوید — به جای گفتن ‘Hmm که خیلی خوب است’ — آن را در ما وجود دارد از طریق کاهش. ما قطع جریان از مردم که در نهایت نیاز به بستری نیاز لولهگذاری مورد نیاز تمام انواع روش های افراطی” او گفت:.

“بنابراین ما فقط باید به درک که این نشان میدهد با وجود همه درد و رنج و مرگ است که رخ داده است که آنچه که ما انجام شده است کار کرده است. پس از این تماس است که من می گویم هر وقت من به این تریبون فقط آن را نگه دارید. به دلیل این است که gonna get us خارج از آن. این است که ما بهترین و تنها بزرگ بهداشت عمومی ابزار است.”

دکتر دبورا Birx گفت که او و دیگران در حال شروع به دیدن تاثیر اجتماعی فاصله اقدامات در حال تصویب در سراسر کشور “اما ما باید به انجام حتی بیشتر در حال حاضر به دلیل است که پیش بینی که در آن ما دو یا سه هفته از هم اکنون.”

وجود دارد حدود 11,000 مرگ و میر و بیش از 368,000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا در اواخر شب دوشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

Birx گفت که او و Fauci معتقدند “اگر ما کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم بیش از چند هفته آینده است که ما را ببینید بالقوه برای رفتن تحت شماره که پیش بینی شده توسط مدل است.”

متوقف کردن گسترش coronavirus: در اینجا این است که چگونه به خود را, ماسک صورت

Fauci گفت که او معتقد است این کشور می تواند تحت 100,000 تا 200,000 مرگ و میر پیش بینی شده توسط مدل به تازگی به عنوان هفته گذشته با Birx اعتباری “فوق العاده انطباق مردم آمریکا.”

یک گروه از رهبران متحده ضربه سخت گسترش کروناویروس گفت: آنها از دیدن نشانه های مثبت. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان نشان داد نشانه هایی از “plateauing” گرچه وی افزود: بیمارستان ها هنوز هم در حداکثر ظرفیت.

Coronavirus: ما در گمرک و حفاظت مرزی تایید 160 COVID-19 موارد در میان افسران عوامل

فرمانداران در لوئیزیانا و واشنگتن نیز امیدوار کننده به روز رسانی. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: دولت خود را بازگشت بیش از 400 هواکش های دریافت شده از استراتژیک ملی ذخایر. در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: دولت ممکن است به اوج خود رسیده است از عفونت کروناویروس.

“من فکر نمی کنم هر کسی هر کاهش راه من دیده ام مردم کاهش در حال حاضر” Fauci گفت. “این هرگز اتفاق افتاده در این کشور قبل از. من خوشبین هستم — همیشه با احتیاط خوش بینانه — که اگر ما آنچه که من صحبت کردن در مورد بیش از گذشته چند دقیقه ما می توانیم که تعداد پایین.

“من را قبول نمی کند و هر روز که ما در حال رفتن به باید به 100,000 تا 200,000 مرگ و میر. من فکر می کنم ما واقعا می تواند به ارمغان بیاورد که پایین مهم نیست که چه مدلی می گوید.”

کمک: Greg Hilburn مونرو (La.) اخبار ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>