DPS در حال حاضر ارائه پنج شنبه قرار ملاقات به تمدید مجوز در میان همه گیر

تگزاس رانندگان هم اکنون می توانید برنامه در فرد ملاقات برای مجوز تمدید و یا تعویض از جمله پنج شنبه قرار ملاقات.

وزارت امنیت عمومی تگزاس اعلام کرد که گسترش یافته است فرد در سراسر کشور به عنوان بخش همچنان بازگشایی راننده مجوز دفاتر. اگر شما مجوز منقضی شده در طول همه گیر شما می توانید برنامه ملاقات و بررسی در دسترس آنلاین از طریق DL قرار ملاقات برنامه.

با توجه به DPS از حدود 700,000 تگزاسی که کارت های منقضی شده در طول COVID-19 همه گیر در حدود 150,000 در واقع می تواند انجام معامله خود را آنلاین از طریق تلفن یا از طریق پست به جای ساخت فوق العاده سفر به آوارگان ،

در ابتدا به عنوان بخشی از فاز اول بازگشایی مجدد قرار شد تنها در دسترس برای اولین بار Texas drivers’ مجوز تجاری مجوز رانندگی (CDL), یادگیرنده مجوز و یا کارت شناسایی, در علاوه بر این به کسانی که نیاز به آزمون رانندگی. لطفا توجه داشته باشید که اگر درایور شما مجوز منقضی شده یا پس از مارس 13, آن است که توسط دولت پوشش داده از فاجعه اعلامیه مربوط به COVID-19. آن را معتبر باقی می ماند برای مدت 60 روز پس از آن DPS مسائل عمومی توجه کنید که پسوند دوره برای فاجعه اعلامیه برداشته شده است.

شنبه قرار ملاقات خواهد بود این سایت متعلق به گواهینامه رانندگی تمدید و تعویض فقط DPS گفت. شنبه قرار ملاقات می تواند برنامه ریزی آنلاین و ارائه خواهد شد در انتخاب DPS دفاتر.

Texans را تشویق به خود را بررسی کنید تاریخ انقضا بر روی کارت خود را و بازدید Texas.gov. برای دیدن اگر آنها می توانید برنامه خود را معامله آنلاین.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>