داو اسلاید 250 امتیاز بازده اوراق قرضه سقوط به پایین ترین نرخ های جدید در بدبینی بیش از coronavirus تاثیر

ایالات متحده, سهام, سهام, اوراق قرضه و قیمت نفت به شدت کاهش یافته است دوباره جمعه گسترش غلتک coaster هفته به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به وزن اقتصادی جهانی اختلال از شیوع ویروس.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 256.50 امتیاز به 25,864.78 برش زیان پس از به طور خلاصه کشویی نزدیک به 900 امتیاز. استاندارد و پور 500 کاهش یافته است 1.7% به پایان در 2,972.37 قرار دادن گسترده ای شاخص کردن 12 درصد از اخیر آن بالا است. تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.9% را به پایان برساند در 8,575.62 . تمام شاخص های عمده eked کردن هفتگی داشت.

کاهش آمد و حتی به عنوان کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه با وجود کندی اقتصاد کمبود کارگر و اوایل coronavirus نگرانی. اقتصاددانان هشدار می دهند که محتاط کسب و کار خسته کارگران و عدم وجود سیاست هماهنگ پاسخ به این ویروس می تواند وزن بر رشد اقتصادی در نیمه اول سال است.

“فوریه شغل گزارش نشان داد قابل ملاحظه ای سالم بازار کار اصول قبل از coronavirus شیوع” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد گفت: در یک توجه داشته باشید. “اما در حالی که قوی اشتغال و دستمزد ثابت سود باید افزایش مصرف کنندگان سیستم ایمنی بدن ویروس است اما برخی به آلوده تمایل خود را به صرف.”

کاهش نرخ: در اینجا چگونه تغذیه تعجب بهره-کاهش نرخ وام مسکن تاثیر می گذارد

Coronavirus: در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن یک سر سرد و محافظت از خود را از 401(k)

بازار را تحمل کرده اند coaster غلتکی یو پی اس و فراز زندگی به صورت هفته در میان عدم اطمینان بیش چقدر آسیب شیوع کروناویروس جدید را به اقتصاد جهانی است.

در سراسر جهان در مجموع از coronavirus موارد پیشی گرفته 100,000 روز جمعه. افزایش در تعداد از عفونت در سطح جهان همراه با ادامه اختلال در زنجیره تامین را تهدید می کند به یک “عمیق تر و طولانی مدت داری” در ایالات متحده رشد لیندزی Piegza اقتصاددان ارشد در Stifel نیکلاس گفت: در یک توجه داشته باشید.

که می تواند فدرال رزرو در یک موقعیت به قطع منافع نرخ بیشتر برای کمک به کوسن اقتصاد Piegza می گوید. فدرال رزرو تعجب وال استریت و کاهش نرخ سهشنبه اولین حرکت در خارج از یک به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه پس از بحران مالی جهانی در سال 2008.

شایعاتی که مقامات چینی ممکن است اغراق به حدی که کسب و کارهای محلی در حال برگشت به کار را نیز تضعیف اعتماد به نفس معامله گران گفت.

“در این نقطه هیچ کس واقعا می تواند توضیح دهد که چرا رفتار بازار راه آنها و آنچه ممکن است در آینده. تنها چیزی که ما می توانیم بگویم این است که این نوسانات بالا بد است” گفت: Ipek Ozkardeskaya یک تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank.

بازده اوراق قرضه کاهش یافت و به پایین ترین نرخ های جدید جمعه به عنوان معامله گران انتظار می رود بانک مرکزی را برای کاهش نرخ بهره و رنگی به بدهی دولت به عنوان یک پناهگاه ایمنی.

10 سال عملکرد وزارت خزانه داری می افتد زمانی که سرمایه گذاران نگران ضعف اقتصاد و تورم جلوتر و از آن کاهش یافت و به زیر 0.70% در صبح است. در اوایل این هفته آن را به حال هرگز در تاریخ شده زیر 1 درصد. آن را در 1.90% در شروع سال قبل از این ویروس ترس در زمان نگه دارید.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافته و به 0.73% از 0.92% اواخر پنج شنبه.

نفت خام از دست رفته 10% پس از اوپک و کلید متحد روسیه موفق به توافق جمعه در یک برش به تولید نفت یک حرکت که شامل سقوط در قیمت نفت خام ناشی از کروناویروس جدید شیوع گسترده اختلال در کسب و کار جهانی.

قیمت نفت خام کاهش یافته است بیش از 25 درصد پس از آغاز شیوع ویروس.

در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه ریخته 4.1% در حالی که آلمان داخ کاهش 3.4%. بریتانیا FTSE 100 برگ ریزان 3.6%. ژاپن معیار نیکی شیرجه 2.7%. استرالیا S&P/ASX 200 از دست 2.8%. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافته است 2.3%.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>