داو پست بهترین 3-بعد از سال 1931 به دست آوردن حتی به عنوان مدعیان افزایش به رکورد 3.3 میلیون

سهام ایالات متحده بریده خود را سه روز متوالی در شش هفته پنج شنبه در امیدوار است که کنگره را به سرعت تصویب coronavirus بسته نجات برای اقتصاد در حالی که شیوع این بیماری در چین به نشان دادن نشانه هایی که از آن شده است تا حد زیادی موجود است.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 1,351.62 امتیاز و یا 6.4 درصد در 22,552.17. آبی تراشه متوسط پیشرفته است 21.3% بیش از سه روز گذشته بزرگترین آن سه روز پس از به دست آوردن 1931. استاندارد & ضعیف است 500 اضافه شده 6.2% به پایان برساند در 2,630.07.

دستاوردهای آمد و حتی به عنوان داده ها نشان داد یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از یک موج اخراج از coronavirus بیماری همه گیر.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت یک کلید فشار سنج برای اخراج رسید به یک تنظیم فصلی 3.3 میلیون در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. مشخص شده است که بالاترین سطح از ادعا در تاریخ است. پیش بینی می گویند رکود اقتصادی به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر است.

این اطلاعات باید به عنوان یک شگفتی تحلیلگران می گویند از آنجا که سرمایه گذاران در حال حاضر پیش بینی افزایش قابل توجهی در تعداد مدعیان بیکاری در کوتاه مدت. هنگامی که وجود دارد این است که یک کاهش در تعداد عفونت های جدید از ویروس, سرمایه گذاران, پیش بینی بازار می توانید پیدا کردن پایین.

“رکورد بیکاری وحشتناک است, اخبار, اما ما آن را می دانستند بود و وحشتناک می گوید:” جو Conroy, بنیانگذار مریلند بر اساس Harford بازنشستگی برنامه ریزان. “بسیاری از افراد معتقدند که ما در رکود است. چه چیزی کمک کرد تا سرپا نگه داشتن بازار نشانه هایی است که چین شروع به حاوی ویروس است.”

تماس با شما وام دهنده وام مسکن: پرداخت ممکن است به تعویق افتاده به عنوان coronavirus همه گیر باعث می شود کارگر سختی

مالیات 2020: مارس 15 فدرال تشکیل پرونده مالیاتی تمدید مهلت جولای 15

داده ها ارائه می دهد سرمایه گذاران سرنخ به مدت و شدت چگونه ویروس کشنده است که تأثیر اقتصاد ایالات متحده. جهانی قیمت سهام چرخش شدید به عنوان کسب و کار خاموش شدن و گسترش در سراسر جهان است.

تایید coronavirus موارد در امریکا پیشی گرفته 75,000 و بیشتر تأیید انتظار می رود که ایالات متحده در رمپ تا تست. جهانی مرگ و میر حدود 23,000 نفر; مجموع مورد تأیید رفت و گذشته از 500 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

سهام خواهد شد به احتمال زیاد تجارت در یک محدوده باریک تا زمانی که همه چیز به طور قابل توجهی بهتر یا بدتر تحلیلگران می گویند.

“سرمایه گذاران انتظار دارند که هفته آینده به احتمال زیاد بدترین آن می گوید:” مایکل شلدون ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر اجرایی در سرمایه گذاری مشاور RDM گروه مالی در هایتاور. “این به احتمال زیاد به کوتاه مدت در طبیعت است. هنگامی که اقتصاد دوباره باز می شود تا همه از این اطلاعات باید شروع به بهبود می یابند. ما فقط نمی دانند که چگونه به سرعت و یا چگونه قوی بازیابی خواهد بود.”

داده ها می آید پس از سنا تصویب کمک اواخر روز چهارشنبه به بلانت تاثیر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان. اندازه گیری می رود به خانه که می رود به آن را تایید کند.

“بسته محرک اقتصادی مورد نیاز است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل وجود دارد که مردم از کار و وجود صنایع شده اند که به طور کامل آسیب دیده می گوید:” مایکل Lackwood موسس اصلی مستقر در نیویورک بهار دلتا مدیریت دارایی ها. “بدون هر نوع کمک کسانی که کسب و کار را فلج خواهد شد.”

رئیس فدرال جروم پاول متعهد شنبه که بانک مرکزی ادامه خواهد داد به ارائه سرمایه به کسب و کار برای کمک به مبارزه با آسیب های اقتصادی از ویروس.

“وقتی که می آید به این وام ما در حال رفتن به اجرا از مهمات است که اتفاق نمی افتد” پاول گفت: NBC. “ما هنوز سیاست اتاق در ابعاد دیگر به حمایت از اقتصاد است.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.82% از 0.85% اواخر روز چهارشنبه. آن را به حال شده است به عنوان کم به عنوان 0.77% فقط قبل از بیکاری گزارش منتشر شد. بازده پایین تر منعکس دیمر انتظارات برای رشد اقتصادی و تقاضای بیشتر برای کم ریسک دارایی.

معیار نفت ایالات متحده در تضعیف 7.7% به حل و فصل در $22.60 در هر بشکه رسید. گلدمن ساکس پیش بینی شده است که آن را سقوط خواهد کرد و زیر 20 دلار در هر بشکه رسید و در دو ماه آینده به دلیل ذخیره سازی خواهد بود به لبه پر شده و چاه را بسته است.

در اروپا و لندن FTSE 100 رز 2.2% و فرانکفورت را داخ افزایش 1.3%. شاخص CAC 40 در فرانسه عقب نشینی 2.5%. در آسیا شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو کاهش یافته است 4.5% در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ ریختن 0.7%. شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 0.6%.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>