داو فرو 1,191 نقاط بزرگترین آن یک روز افت نقطه به عنوان coronavirus نگرانی تشدید

افزایش اضطراب بیش جهانی coronavirus شیوع فشار بازار سهام به یک منطقه جدید از ترس پنج شنبه.

پس از سقوط به شدت تمام هفته میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,190.95 امتیاز به 25,766.64 – بدترین حالت آن روز نقطه رها در تاریخ است.

نصب نگرانی در مورد ویروس در آمریکا لرزاند سرمایه گذاران به عنوان تعدادی از سراسر جهان موارد صدر 82,000. پنج شنبه زیان قرار دادن رنگ آبی تراشه به طور متوسط به یک اصلاح – کاهش 10 ٪ از بالا اخیر – برای اولین بار از دسامبر سال 2018 است.

تیز کاهش محو داو سود برای سال و تریلیون ها دلار از سرمایه گذاران اوراق بهادار در یک ماده از روز.

“ما در یک سقوط آزاد می گوید:” چارلز Lemonides, نمونه مدیر در ValueWorks. “این است که بیشترین افت ما دیده ایم در یک زمان بسیار طولانی است و من نمی دانم چقدر دیگر این می تواند به. آن را تقریبا غیر ممکن است به موقعیت نمونه کارها خود را برای این برای چند هفته آینده. شما می خواهم به در نظر گرفتن مسخره شانس.”

ذخیره بهتر صرف بهتر: تمام پول های راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

عمده دیگر شاخص های سهام نیز کاهش یافته است. استاندارد و پور 500 وسیعترین اندازه گیری بازارهای سهام ایالات متحده و شاخص به عنوان یک معیار برای شاخص بودجه تضعیف 4.4 درصد به 2,978.76. که فرود شاخص در اصلاح خاک نیز پس از یک رکورد Feb. 19. Nasdaq که سقوط 4.6% به پایان در 8,566.48 بود که بیش از 10 درصد از آن بالا تمام وقت Feb. 19.

معامله گران نگران هستند اقتصاد جهانی می تواند به تلو تلو خوردن به عنوان عمده کشورهای صنعتی تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اقتصاد آمریکا همچنان قوی باقی خواهد ماند در حال حاضر محور, رکورد بیکاری پایین یک سفت کننده بازار مسکن و قوی مخارج مصرف کننده که حساب برای بیش از دو سوم از رشد اقتصادی ایالات متحده.

“هیچ کس احساس می کند که وجود دارد این قطعیت در مورد چگونه ما در حال رفتن به مهار این ویروس و چه واقعی اثر موج دار شدن در حال رفتن به برای اقتصاد می گوید:” جاناتان Corpina ارشد مدیریت شریک در کارگزار فروشنده نصف النهار سهام همکاران. “که عدم اطمینان است که باعث ترس و وحشت در جوامع ما و در بازار سهام است. ترس تنها می تواند به توقف زمانی که دولت ایالات متحده مراحل و آدرس این.”

Coronavirus ترس روح سهام: در اینجا چگونه برای محافظت از خود را از 401(k)

که Facebook آگهی های امیدوار کننده, درمان?: آن را جعلی و Facebook را سرکوب

عملکرد 10 ساله خزانه داری از نزدیک تماشا فشار سنج برای اقتصاد ایالات متحده به طور خلاصه آمار یک رکورد کم, کشویی, زیر 1.25% شنبه از 1.34%. عملکرد در سه ماه خزانه داری لایحه ماند در 1.44%. وارونگی در عملکرد بین این 10 سال و سه ماه Treasurys یک پرچم قرمز برای سرمایه گذاران به دلیل آن است که قبل از هفت رکود.

بازارهای مالی شده اند spooked با نگرانی این ویروس مرگبار خواهد مانع از طولانی ترین در ایالات متحده توسعه اقتصادی در تاریخ ثبت شده است که نزدیک شدن به آن 11 سال است. آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که اقتصاد ایالات متحده رشد متوسط 2.1% سالانه سرعت در سه ماهه چهارم وزارت بازرگانی گفت: در آخرین برآورد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه ایالات متحده بود پله تا تلاش های خود را برای مبارزه با شیوع ویروس. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد, دولت اعلام کرد که فرد دیگری در ایالات متحده آمریکا آلوده شد – کسی که در کالیفرنیا که ندارد معمول عوامل خطر داشتن سفر خارج از کشور و یا در معرض بودن به بیمار دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او باور نمی کند یک بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر بود, هر چند مقامات بهداشت هشدار داد عفونت بیشتر در حال آمدن است.

“تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن به آرام کردن بازارهای تحت الشعاع خبری از CDC از امکان انتقال این ویروس در آمریکا” پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما همچنان به توصیه ماندن محتاط است.”

آلمان DAX از دست 3.1 درصد و CAC 40 در پاریس کاهش یافته است 3.3%. در لندن FTSE 100 از دست 3.5 درصد. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص از دست 2.1% در حالی که در استرالیا S&P / ASX/200 کاهش یافته است 0.8%. هنگ کنگ صعود 0.3%.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>